کد خبر: 643093
|
۱۴۰۲/۰۹/۱۲ ۰۷:۲۰:۰۰
| |

حمایت آمریکا از امنیت تل‌آویو بی‌چون و چرا است؛ اجازه نخواهیم داد حماس و روسیه پیروز شوند

وزیر دفاع آمریکا بامداد یکشنبه گفت که واشنگتن به‌صورت همزمان به حمایت از اسرائیل و اوکراین ادامه می‌دهد تا حماس و روسیه اجازه پیروزی پیدا نکنند.

حمایت آمریکا از امنیت تل‌آویو بی‌چون و چرا است؛ اجازه نخواهیم داد حماس و روسیه پیروز شوند
کد خبر: 643093
|
۱۴۰۲/۰۹/۱۲ ۰۷:۲۰:۰۰

لوید آستین وزیر دفاع آمریکا بامداد یکشنبه گفت که واشنگتن به‌صورت همزمان به حمایت از رژیم موقت صهیونیستی و اوکراین ادامه می‌دهد تا حماس و روسیه اجازه پیروزی پیدا نکنند.

به گزارش فارس، آستین با بیان اینکه حمایت آمریکا از امنیت تل‌آویو بی‌چون و چرا است، توضیح داد: «کمک‌ها به اسرائیل را تسریع کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که حماس دوباره کاری را که در ۷ اکتبر انجام داد، تکرار نکند».

وی همچنین افزود: «ما هیچ حمله‌ای به نیروهای آمریکایی در خاورمیانه را نخواهیم پذیرفت و برای حفاظت از نیروهای خود هر کاری لازم باشد انجام خواهیم داد».

به نوشته وبگاه «الجزیره»، رئیس پنتاگون ادامه داد: «ما موقعیت خود را در خاورمیانه تقویت کرده‌ایم تا از تهدیدشدن اسرائیل جلوگیری و از آن محافظت کنیم. هر کشوری وظیفه اخلاقی دارد که به حمله‌ای مانند آنچه در ۷ اکتبر رخ داد پاسخ دهد».

آستین با بیان اینکه راهکار دو دولتی تنها راه برون‌رفت از بحران کنونی غزه است، مدعی شد: «ما به اعمال فشار بر اسرائیل برای محافظت از غیرنظامیان در غزه و جریان کمک‌های بشردوستانه ادامه خواهیم داد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • یک ایرانی ارسالی در
    یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

    ولی بکوری چشم نتانیاهوو لوید وبایدن،هم پوتین پیروزمیدان بوده وخواهدبودوهم حماس،بازهم بکوری چشمتان.

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها