کد خبر: 642103
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۱۰:۳۰:۰۰
| |

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

داستان کمینی که اسرائیل در آن گرفتار شده/ رسانه‌های اسرائیلی در زمان آتش‌بس چه گفتند؟

اسرائیل مجوز ورود تمامی خبرنگارانی را که اعلام کرده بودند قصد دارند به شکلی مستقل و بدون همراهی نظامیان اسرائیلی به مناطق مختلف نوار غزه بروند، صادر نکرد.

داستان کمینی که اسرائیل در آن گرفتار شده/ رسانه‌های اسرائیلی در زمان آتش‌بس چه گفتند؟
کد خبر: 642103
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۱۰:۳۰:۰۰

رژیم اسرائیل اجازه حضور مستقل خبرنگاران برای بازدید از مناطق مختلف نوار غزه را نمی‌دهد.

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند اسرائیل مجوز ورود تمامی خبرنگارانی را که اعلام کرده بودند قصد دارند به شکلی مستقل و بدون همراهی نظامیان اسرائیلی به مناطق مختلف نوار غزه بروند، صادر نکرد.

برخی از رسانه‌های عبری‌زبان هم تاکید کردند، تل‌آویو نگران آن است که آتش‌بس موقت در نوار غزه باعث شود تا حجم جنایات اسرائیل در این منطقه هویدا شده و کار برای ادامه جنگ دشوارتر از گذشته شود.

روزنامه یدیعوت آحارانوت در این رابطه نوشت: آتش‌بس موقتی که اسرائیل مجبور به ورود به آن شد به مثابه ورود به یک کمین بزرگ است، چون در صورتی‌که رسانه‌های بزرگ جهانی بتوانند راه خود را به داخل غزه پیدا کنند، جهان از حجم ویرانی به وجود آمده در این منطقه شوکه خواهد شد.

در این بین پایگاه عبری‌زبان واللانیوز هم اعلام کرد، هزینه مبادله اسرا برای اسرائیل بسیار زیاد است، چون از این پس می‌توان مطمئن بود که اسرائیل نخواهد توانست با یک پیروزی واضح و شفاف از جنگ خارج شود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها