کد خبر: 631602
|
۱۴۰۲/۰۶/۲۰ ۱۱:۰۰:۰۰
| |

رئیس موساد علنا ایران را تهدید به ترور کرد؛ وقت آن رسیده که متفاوت از گذشته تاوان بدهند

رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) بعد از ظهر یکشنبه، تهران را به ترور مسئولان ایرانی تهدید کرد.

رئیس موساد علنا ایران را تهدید به ترور کرد؛ وقت آن رسیده که متفاوت از گذشته تاوان بدهند
کد خبر: 631602
|
۱۴۰۲/۰۶/۲۰ ۱۱:۰۰:۰۰

دیوید بارنیا رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) بعد از ظهر یکشنبه، تهران را به ترور مسئولان ایرانی تهدید کرد. 

به گزارش فارس، بارنیا در کنفرانس دانشگاه «رایخمن» در هرتزلیا گفت، «زمانش رسیده که ایران به گونه‌ای متفاوت، تاوان دهد. آزار اسرائیلی‌ها و یهود، به هر نحوی که باشد، چه از طریق ایرانی‌ها چه از طریق وکلایشان، به عملیات در ایران منجر می‌شود... در قلب تهران».

سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران اخیرا اعلام کرد که توانسته طی یک طراحی پیچیده، ضمن کشف و خنثی‌سازی خرابکاری صنعتی موساد در صنایع موشکی وزارت دفاع، ضربه‌ای مهم به موساد وارد کند؛ اقدامی که ظاهرا خشم جنون‌آمیز صهیونیستها را به همراه داشته است.

خبرنگار رادیو ارتش صهیونیستی گزارش داد، بارنیا با انتشار تصاویری از فرماندهان ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدعی شد: ما گزینه دیگری نداریم. در آینده به هر کسی که عناصری را تحریک کند که به دنبال آزار و اذیت شهروندان ما باشد، دست پیدا خواهیم کرد».

همچنین به گزارش وبگاه شبکه خبری الجزیره، رئیس موساد ادعا کرد که رژیم موقت اسرائیل طی سال گذشته، ۲۷ تلاش برای هدف گرفتن اسرائیلی‌ها در نقاط مختلف اروپا، آفریقا و آمریکای جنوبی را خنثی کرده است.  

بارنیا در ادامه با این ادعا که صهیونیستها مانع از انتقال موشکهای با برد کوتاه و بلند به روسیه شده‌اند، مدعی شد: وقت آن رسیده که متفاوت از گذشته تاوان بدهند. پیام ما روشن و قاطع است. کسانی که این هسته‌ها را فرستاده‌اید، اشتباه نکنید. مطمئن باشید که دست ما به شما میرسد و عدالت محقق خواهد شد و همه خواهند دید. در گذشته هم شده است. تلاش میکنیم این را در آینده به سطح بعدی برسانیم... بالاترین سطوح مقامات در ایران».

بارنیا در پایان خواستار توقف آنچه او آن را «خودداری در مقابله با رفتار ایران» خواند، شد و ضمن تمجید از تحرکات آمریکا در خصوص تضمین آزادی دریانوردی در خلیج فارس در مقابل آنچه آن را «تروریسم دریایی ایران» خواند، ادعاهای تکراری در موضوع هسته‌ای را تکرار کرد و گفت: ایران هرگز به سلاح اتمی دست نخواهد یافت. نمی‌توانم درباره روش‌ها و فعالیت‌هایمان چیزی بگویم، ولی به صورت واضح بگویم که ما دست بسته نخواهیم ماند».

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها