کد خبر: 594271
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ۲۰:۴۸:۲۷
| |

وال‌استریت ژورنال:

اسرائیل مسئول عملیات اصفهان بوده است

روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از مقام های آمریکا نوشت که هدف از حمله به کارگاه وزارت دفاع ایران در اصفهان، محدود و مهار کردن جاه طلبی های هسته ای و نظامی ایران بوده است.

اسرائیل مسئول عملیات اصفهان بوده است
کد خبر: 594271
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ۲۰:۴۸:۲۷

روزنامه وال استریت ژورنال روز یکشنبه نوشت، مقام های آمریکا ضمن رد دخالت این کشور در حمله پهپادی شب گذشته به یکی از کارگاه‌های وزارت دفاع در اصفهان، گفته اند که رژیم صهیونیستی مسئول این عملیات بوده است.

به گزارش ایرنا، تارنمای وال‌استریت ژورنال افزود: این نخستین عملیات نظامی اسرائیل در دوره دولت جدید راست گرای افراطی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم علیه ایران است.

این روزنامه به نقل از مقام های آمریکا نوشت که هدف این حمله، محدود و مهار کردن جاه طلبی های هسته ای و نظامی ایران بوده است.

وال استریت ژورنال به نقل از مقام های آمریکا و افراد آگاه از این عملیات افزود: مقام های اسرائیل و آمریکا راه های تازه را برای مبارزه با فعالیت های ایران شامل تعمیق همکاری نظامی آن با روسیه، بررسی می کنند.

به نوشته این روزنامه؛ این کارخانه مهمات سازی در کنار یک مرکز پژوهش فضایی قرار داشته که واشنگتن آن را به علت همکاری با برنامه موشکی بالستیک ایران، تحریم کرده بود.

ارتش اسرائیل از اظهارنظر در این باره خودداری کرده است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها