کد خبر: 662435
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۶ ۱۲:۱۰:۳۸
| |

قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۱۵۰ هزار دلار می‌رسد؟

یکی از تحلیلگران پیش‌بینی کرد بیت‌کوین تا پایان سال جاری به ۱۵۰ هزار دلار می‌رسد.

قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۱۵۰ هزار دلار می‌رسد؟
کد خبر: 662435
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۶ ۱۲:۱۰:۳۸

یکی از تحلیلگران پیش‌بینی کرد بیت‌کوین تا پایان سال جاری به ۱۵۰ هزار دلار می‌رسد. این تحلیلگر، تام لی، دلیل اصلی صعود بیت‌کوین به ۱۵۰ هزار دلار را تا پایان سال جاری میلادی، افزایش آمار مالکیت آن می‌داند و در این مورد می‌گوید جمعیت جدید مالکیت، شامل سرمایه‌گذاران نهادی و خرده‌فروشان است که موقعیت آن را به‌عنوان یک طبقه دارایی واقعی تثبیت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، بیت‌کوین از زمانی که لی این پیش‌بینی را ارائه کرده، سه درصد افزایش یافته و پس از رکود در زیر سطح کلیدی در ۲ تا سه ماه گذشته، به بالای ۷۰ هزار دلار رسیده است.

بیت‌کوین برای رسیدن به این سطح، باید در هفت ماه آینده نسبت به سطح قیمت فعلی خود ۱۱۴ درصد افزایش یابد و با توجه به اینکه ما در میانه بازار صعودی بزرگ هستیم، افزایش قیمت واقعی برای ارز دیجیتال برتر خواهد بود، با این حال، به دلیل شرایط اقتصادی پیچیده حاکم، سطح قیمتی مطلوب ۱۵۰ هزار دلاری می‌تواند تا تاریخ هدف ۳۱ دسامبر ۲۰۲۴ تحقق یابد و اگر گاوها موفق شوند، این سطح می‌تواند به معنای بازار گاوی طولانی‌تر و افزایش احتمالی تا ۲۰۰هزار دلار یا حتی بیشتر در طول این چرخه باشد.

بیت‌کوین در حال حاضر در سطح حمایت قیمت ۷۰ هزار دلاری در زمان انتشار این مطلب، معامله می‌شود. بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار توانسته است بیشتر ضررهای ۲ تا سه ماه گذشته را جبران کند.

کریپتو کارنسی نوشت، با این حال، بیت‌کوین برای غلبه بر شاخص بالاتر از مقاومت ۷۰ هزار دلاری ممکن است مدتی زمان لازم داشته باشد. انتظار می‌رود که بازار بلندمدت افزایشی، زمانی از سر گرفته شود که ارز دیجیتال در ماه‌های آتی به اوج قیمت تاریخ (ATH) بالای ۷۳.۵ هزار دلار برسد و در صورت عدم موفقیت بر بازار فشار وارد خواهد شد و بر احساسات تاثیر منفی می‌گذارد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۶۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۲۹ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۱۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۰۳ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۷.۶ میلیارد دلار است که ۵.۷۴ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۶.۶۸ میلیارد دلار است که ۷.۶۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۸۲.۰۵ میلیارد دلار است که ۹۳.۶۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها