کد خبر: 659995
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۳ ۱۱:۲۰:۴۳
| |

برای خرید خانه در مناطق پایین شهر تهران چقدر پول نیاز است؟

تازه‌ترین بررسی‌ها از سطح قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های عرضه شده به بازار معاملات مسکن مناطق ۱۵ تا ۱۹ شهر تهران نشان می‌دهد هم اکنون برای خرید یک واحد مسکونی ریزمتراژ در این منطقه، بودجه حدود دو میلیارد تومانی موردنیاز است.

برای خرید خانه در مناطق پایین شهر تهران چقدر پول نیاز است؟
کد خبر: 659995
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۳ ۱۱:۲۰:۴۳

بررسی نبض قیمت پیشنهادی آپارتمان در ۵ منطقه جنوبی تهران، برآوردی از کف قیمت خرید مسکن در پایتخت را نشان می‌دهد.

به گزارش دنیای اقتصاد، تازه‌ترین بررسی‌ها از سطح قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های عرضه شده به بازار معاملات مسکن مناطق ۱۵ تا ۱۹ شهر تهران نشان می‌دهد هم اکنون برای خرید یک واحد مسکونی ریزمتراژ در این منطقه، بودجه حدود دو میلیارد تومانی موردنیاز است.

برآورد‌ها نشان می‌دهد هم اکنون متوسط قیمت پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان میانسال (۱۰ ساله) در این مناطق به حول و حوش ۵۰ میلیون تومان رسیده است که برای خرید یک آپارتمان ۴۰ مترمربعی بودجه‌ای معادل دو میلیارد تومان مورد نیاز است. 

روز گذشته، ۵۰ مورد از جدیدترین فایل‌های فروش آپارتمان عرضه‌شده به بازار مسکن این ۵ منطقه در بازه متراژی ۷۰ تا ۹۰ مترمربع را مورد بررسی قرار گرفت. میانگین مساحت در این ۵۰ فایل، ۷۷ مترمربع با متوسط عمربنای ۱۰ سال است. متوسط قیمت پیشنهادی هر مترمربع از آپارتمان‌های عرضه شده در این ۵۰ فایل نیز ۵۰ میلیون و ۳۰۰‌ هزار تومان برآورد می‌شود.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع آپارتمان در جنوب تهران را مشاهده کنید:

قیمت آپارتمان در پایین شهر تهران

 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها