کد خبر: 659663
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۹ ۱۳:۱۰:۰۹
| |

برای اجاره آپارتمان‌های لوکس در تهران چقدر باید نقدینگی داشت؟

بررسی بازار اجاره خانه لوکس در پایتخت نشان می‌دهد که برای اجاره آپارتمانی با 200 مترمربع زیربنا تا 5 سال ساخت و دارای امکاناتی همچون آسانسور، پارکینگ و انباری و برخی امکانات خاص دیگر مانند سونا و جکوزی و سالن جیم در مناطق شمالی تهران، حداقل باید 400 میلیون تومان و حداکثر 10 میلیارد تومان رهن در نظر داشت.

برای اجاره آپارتمان‌های لوکس در تهران چقدر باید نقدینگی داشت؟
کد خبر: 659663
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۹ ۱۳:۱۰:۰۹

هم‌اکنون وضعیت بازار رهن و اجاره به جنب و جوش آمده و بنا به گفته واسطه‌گران ملکی، موجران و مستاجران به بازار بازگشته‌اند.

به گزارش اکو ایران، بررسی بازار اجاره خانه لوکس در پایتخت نشان می‌دهد که برای اجاره آپارتمانی با 200 مترمربع زیربنا تا 5 سال ساخت و دارای امکاناتی همچون آسانسور، پارکینگ و انباری و برخی امکانات خاص دیگر مانند سونا و جکوزی و سالن جیم در مناطق شمالی تهران، حداقل باید 400 میلیون تومان و حداکثر 10 میلیارد تومان رهن در نظر داشت.

 بسته به میزان ودیعه، اجاره ماهانه متغیر خواهد بود و البته رهن پنت‌هاوس با مساحت و ویژگی‌های مذکور تا 15 میلیارد تومان نیز تعیین می‌شود.

در محله دروس، رهن آپارتمانی با 200 مترمربع زیربنا، 4 سال ساخت و دارای مشاعات و امکانات خاص، 3 میلیارد تومان و اجاره آن، 45 میلیون تومان و در محله الهیه، رهن واحدی مشابه واحد مذکور، یک میلیارد تومان و اجاره ماهانه آن، 110 میلیون تومان است.

رهن کامل واحدی واحدی با 200 مترمربع زیربنا و نوساز در زعفرانیه، 6 میلیارد و 200 میلیون تومان و رهن کامل واحدی دیگر با این متراژ در اقدسیه، 6 میلیارد و 900 میلیون تومان است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها