کد خبر: 659157
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۵ ۱۲:۱۹:۰۸
| |

2 میلیارد داشته باشید در این مناطق تهران می‌توانید خانه‌دار شوید + جدول

جدیدترین قیمت واحدهای مسکونی در منطقه ۲۰ تهران منتشر شد؛ براساس اطلاعات میدانی برای خرید یک واحد ۸۴ متری در خیابان صفاییه، حداقل باید ۴ میلیارد و ۴۶۰ تومان تومان هزینه کرد.

2 میلیارد داشته باشید در این مناطق تهران می‌توانید خانه‌دار شوید + جدول
کد خبر: 659157
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۵ ۱۲:۱۹:۰۸

یکی از مهمترین محورهای زندگی بشریت حول مسئله مسکن عنوان شده و با توجه به اهمیت بازار مسکن در کشور به دلیل ارتباط مستقیم با وضعیت معیشت و رفاه زندگی مردم دارد.

به گزارش مهر، نوسان قیمت در نقاط مختلف منطقه ۱۹ و ۲۰ تهران، حدود ۳۰ درصد برآورد شده که در سال جاری میانگین قیمت آپارتمان‌های نوساز در محله‌های خانی‌آباد و تقی‌آباد از ۵۵ میلیون تومان بر مترمربع عبور کرده است.

براساس این گزارش، طبق محاسبه ناحیه یک مناطق ۱۹ و ۲۰ بالاترین قیمت منطقه را به خود اختصاص داده و در معاملات خاص بعضاً آپارتمان‌هایی تا ۸۰ میلیون تومان بر مترمربع در آن معامله شده است.

بعد از آن ناحیه ۲ این دو منطقه ذکر شده، قیمت آپارتمان نوساز بیش از ۵۰ و کمتر از ۵۵ میلیون تومان بر مترمربع است که بعضاً معاملات خاص تا ۷۰ میلیون تومان بر مترمربع انجام شده است؛ نهایتاً در ناحیه ۳، قیمت آپارتمان نوساز کمتر از ۴۰ میلیون تومان بر مترمربع بوده و معاملات فراتر از میانگین چندان مشاهده نمی‌شود.

روند سال‌های اخیر نشان می‌دهد آینده مناطق ۱۹ و ۲۰ از منظر سرمایه‌گذاری می‌تواند قطب سرمایه‌گذاری همراه با رشد بالا را به همراه خود خواهد داشت.

براساس آمار قیمت‌ها، برای خرید یک واحد ۸۴ متری در منطقه ۲۰ محله صفاییه - چشمه علی تهران، ۸ ساله ساخت، نیازمند حداقل ۴ میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان است.

قیمت خرید واحدهای دیگر در منطقه ۱۹ تهران را در جدول زیر بررسی کنید:

قیمت مسکن در تهران

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • بهزاد ارسالی در
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

  چرا اطلاعات کذب و بدون مدرک به مردم ارائه میدید ؟ توی منطقه ۲۰ محله تقی اباد قیمت هر متر آپارتمان نوساز متری ۴۵ تا ۵۵ میلیون هستش که ۷۰ متری سه میلیارد به بالا در میاد

 • ایران عربی ارسالی در
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

  شما خبرنگاران اگر غیرت داشته باشید باید به مسئولین بی شرف بگویید که مردم ۲ میلیارد هم رویاست براشون و خانه دار شدن حسرت و آرزو

 • ناشناس ارسالی در
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

  خداروشکر به همت دولت رئیسی ماهم میلیاردر شدیم منتهی دیگران تریلیونر شدند و دو میلیارد ما هیچ شد!!!!

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها