کد خبر: 657945
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۳ ۱۱:۵۰:۰۰
| |

پشت‌پرده عجیب خرید و فروش گوسفند با کارت ملی!

منصور پوریان، رئیس شورای تامین دام کشور، در رابطه با خرید گوسفند با کارت ملی گفت: چنین خبری را هنوز ندیده‌ام و قصد چنین کاری معلوم نیست. متاسفانه در فضای مجازی تبلیغات عجیبی دیده می‌شود اما چنین چیزی وجود ندارد.

پشت‌پرده عجیب خرید و فروش گوسفند با کارت ملی!
کد خبر: 657945
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۳ ۱۱:۵۰:۰۰

اخیراً اخباری منتشر شده که از فروش گوسفند با کارت ملی حکایت دارد. اما اصل ماجرا چیست؟ آیا بازار دام به جولانگاه جدید کلاهبرداران تبدیل شده است؟

به گزارش تجارت نیوز، به نظر می‌رسد کلاهبردارن برای دسترسی به کد ملی افراد از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند و حالا پس از بلوای بازار خودرو به گوسفندفروشی رسیده‌اند. در همین زمینه مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی نیز امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که فروش گوسفند با کارت ملی صحت ندارد.

منصور پوریان، رئیس شورای تامین دام کشور، در رابطه با خرید گوسفند با کارت ملی گفت: چنین خبری را هنوز ندیده‌ام و قصد چنین کاری معلوم نیست. متاسفانه در فضای مجازی تبلیغات عجیبی دیده می‌شود اما چنین چیزی وجود ندارد. در حال حاضر حجم زیادی از گوسفند در بازار وجود دارد و نیازی به خرید گوسفند با کارت ملی نیست. شاید از کارت ملی برای مقاصد دیگری استفاده می‌شود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها