کد خبر: 656275
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۸ ۲۱:۰۰:۰۰
| |

هشدار جدی نسبت به وقوع سونامی گرانی؛ چرا دولت در برابر افزایش قیمت دلار سکوت کرده

روزنامه قدس نوشت: اگر تیم اقتصادی دولت در هفته جاری چاره‌ای اساسی برای کنترل و کاهش قیمت ارز نداشته باشد شاهد سونامی گرانی‌ها در تمام حوزه‌ها خواهیم بود.

هشدار جدی نسبت به وقوع سونامی گرانی؛ چرا دولت در برابر افزایش قیمت دلار سکوت کرده
کد خبر: 656275
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۸ ۲۱:۰۰:۰۰

روزنامه اصولگرای قدس از سکوت پرهزینه دولت در برابر بازار ارز و طلا به شدت انتقاد کرد. 

به گزارش قدس، آنچه در دو هفته اخیر در بازار رخ داده کاملاً غیرمنتظره و در برخی بخش‌ها همچون ارز و طلا و خودرو غیرقابل پذیرش است و آنچه بیش از همه موجب تعجب است سکوت و رفتار مبتنی برعدم واکنش دولت است.دولت به معنای عام و متولیان اقتصادی دولت به معنای خاص مسئولیت مستقیم در این بخش دارند و نمی‌توانند همانند یک شهروند عادی بهانه غافل‌گیری از رشد افسارگسیخته قیمت‌ها را داشته باشند.

این روزنامه افزوده است: اینکه بخش اقتصادی دولت و حتی رئیس‌جمهور هیچ واکنشی در خصوص کاهش التهاب بازار ارز و طلا ندارند و به تماشاگری عادی مبدل شده‌اند اندکی تأمل برانگیز است. همین امر موجب می‌شود تا شایعه‌ها آرام آرام به یک باور در ناخودآگاه جامعه تبدیل شود و ناخواسته این فکر تقویت شود که دولت هم به دنبال فروش ارز حاصل از فروش نفت با قیمت بالاتر است. اگر تیم اقتصادی دولت در هفته جاری چاره‌ای اساسی برای کنترل و کاهش قیمت ارز نداشته باشد شاهد سونامی گرانی‌ها در تمام حوزه‌ها خواهیم بود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها