کد خبر: 654385
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۲ ۱۰:۴۰:۵۹
| |

انتقاد تند یک نماینده از سازمان هواپیمایی؛ می‌گویند 90 فروند هواپیما وارد کردیم، ما که ندیدیم!

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری صحبت از واردات بیش از ۹۰ فروند هواپیما به کشور می‌کند، اما ما این تعداد هواپیما را ندیدیم! این ۹۰ فروند هواپیما کجا رفته است؟

انتقاد تند یک نماینده از سازمان هواپیمایی؛ می‌گویند 90 فروند هواپیما وارد کردیم، ما که ندیدیم!
کد خبر: 654385
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۲ ۱۰:۴۰:۵۹

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درخصوص کمبود بلیت‌ها اعم از قطار و هواپیما در پایان سال و در آستانه سفر‌های نوروزی با انتقاد از عملکرد رییس سازمان هواپیمایی کشوری و کمبود بلیت هواپیما گفت: با توجه به شرایطی که در عرصه حمل‌ونقل هوایی وجود داشت، دولت باید با تقویت ناوگان ریلی فشار را از روی ناوگان هوایی کم می‌کرد که این اتفاق رخ نداد، به نظر می‌رسد شرکت راه آهن توانایی لازم برای این کار را ندارد.

به گزارش ایلنا، بخش هایی از گفت و گوی قادری را در ادامه می خوانید:

 

  • از طرف دیگر در بحث حمل و نقل هوایی هم با وضعیتی روبرو هستیم که رئیس سازمان هواپیمایی کشوری صحبت از واردات بیش از ۹۰ فروند هواپیما به کشور می‌کند، اما ما این تعداد هواپیما را ندیدیم! این ۹۰ فروند هواپیما کجا رفته است؟ افزایش تعداد هواپیما نداریم که اگر وارد شده بود باید اثر آن را در افزایش تعداد پرواز‌ها و جابجایی مسافر‌ها می‌دیدیم پس چنین چیزی صحت ندارد.
  • باید کار جدی در تقویت ناوگان هوایی و ریلی صورت گیرد تا بتوان پاسخ نیاز مردم را داد، چون در شرایط فعلی با مشکلات جدی روبرو هستیم. آقایان فکری به حال این وضعیت کنند.
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها