کد خبر: 651876
|
۱۴۰۲/۱۱/۲۸ ۱۲:۰۰:۰۲
| |

قیمت خودرو امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲؛ محصولات ایران خودرو و سایپا چند شدند؟

قیمت خودرو امروز شنبه، 28 بهمن 1402، وضعیت آرامی را تجربه می‌کند و تمامی خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته تغییری ندارند. البته چنین ثبات قیمتی زیر سایه ثبات نرخ ارز در بازار آزاد بوده و در صورتی که دلار از ساعات آینده با نوساناتی همراه باشد، آرامش در بازار خودرو اندکی دور از انتظار خواهد بود.

قیمت خودرو امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲؛ محصولات ایران خودرو و سایپا چند شدند؟
کد خبر: 651876
|
۱۴۰۲/۱۱/۲۸ ۱۲:۰۰:۰۲

قیمت خودرو امروز، شنبه، 28 بهمن 1402، کار خود را بدون تغییر آغاز کرده است. در هفته‌ای که گذشت، بازار از تغییرات چندانی برخوردار نبود که از مهم‌ترین دلایل آن می‌توان به ثبات نرخ ارز اشاره کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز شنبه، 28 بهمن 1402، وضعیت آرامی را تجربه می‌کند و تمامی خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته تغییری ندارند. البته چنین ثبات قیمتی زیر سایه ثبات نرخ ارز در بازار آزاد بوده و در صورتی که دلار از ساعات آینده با نوساناتی همراه باشد، آرامش در بازار خودرو اندکی دور از انتظار خواهد بود.

آخرین روز کاری هفته گذشته، نرخ دلار در بازار آزاد شاهد رشد محدودی بود که همین امر در کنار عواملی همچون کاهش روند تولید خودرو و بازار شب عید، می‌تواند قیمت‌ها را افزایشی کند. البته با این وجود، خبرهایی از تسهیل روند واردات خودرو به گوش می‌رسد که اگر باز هم در حد خبر درمانی نباشد، می‌تواند به ثبات بیشتر بازار کمک کند.

قیمت خودروهای داخلی

کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی هفته‌های گذشته نوسانات جزئی داشته، اما امروز بدون تغییر روی نرخ 394 میلیون تومان معامله می‌شود.

شاهین G از سدان‌های لوکس و رده بالای سایپا به شمار می‌رود که از هفته‌های گذشته در حال حمله به کانال 700 میلیون تومان است، امروز تغییری ندارد و با 688 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

سمند سورن پلاس بنزینی یکی از سدان‌های پرطرفدار ایران خودرو به شمار می‌رود که هیچ تغییری نداشته و با قیمت 685 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژوپارس LX TU5 از هم‌رده‌های سمند سورن بوده اما به دلیل محبوبیت بیشتر در بازار، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. این خودرو همانند روز گذشته با نرخ 726 میلیون تومان معامله می‌شود.

خودرو داخلی

قیمت خودروهای مونتاژی

ام‌وی‌ام X22 دنده‌ای اسپرت لاکچری ارزان‌ترین کراس‌اوور مونتاژی در بازار محسوب می‌شود که با نرخ 785 میلیون تومانی روز گذشته درحال معامله است.

جک J4 آپشنال یکی دیگر از خودروهای اقتصادی و مونتاژی بوده که توسط کرمان موتور تولید می‌شود. این خودرو نیز با قیمت 840 میلیون تومانی هفته گذشته خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرایم پنج نفره از کراس‌اوورهای مونتاژی بهمن موتور بوده که همانند دیگر خودروهای بازار، با نرخ یک میلیارد و 791 میلیون تومان روز گذشته خرید و فروش می‌شود.

هایما 8S که از جدیدترین خودروهای مونتاژی ایران خودرو به شمار می‌رود که امروز، بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با قیمت یک میلیارد و 830 میلیون تومان معامله می‌شود.

خودرو خارجی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها