کد خبر: 646629
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ۲۰:۳۰:۴۷
| |

هشدار نسبت به دشوارتر شدن وضعیت مستاجران در سال ۱۴۰۳؛ دولت هیچ برنامه‌ای ندارد!

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: تنهایی مستاجرها به دلیل نبود برنامه مشخص و مدون برای راه‌‌‌اندازی بازار اجاره‌‌‌داری حرفه‌‌‌ای و عرضه واحدهای استیجاری حمایتی، می‌تواند سال آینده، شرایط دشوارتری را پیش روی متقاضیان این بازار قرار دهد. شرایطی که همین حالا هم برای طیف گسترده‌‌‌ای از مستاجرها بسیار دشوار است.

هشدار نسبت به دشوارتر شدن وضعیت مستاجران در سال ۱۴۰۳؛ دولت هیچ برنامه‌ای ندارد!
کد خبر: 646629
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ۲۰:۳۰:۴۷

روزنامه دنیای اقتصاد نسبت به دشوارتر شدن وضعیت مستاجران برای سال آینده هشدار داده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، مستاجرها به عنوان غایب بزرگ لایحه بودجه ۱۴۰۳ معرفی شدند. برنامه صفر دولت برای بهبود شرایط مستاجرها که این روزها ملتهب‌‌‌ترین بازار را نسبت به سایر بازارها تجربه می‌کنند، منجر به طرح یک هشدار رسمی از سوی نهاد پژوهشی مجلس شد.

این روزنامه افزوده است: گزارش جدید مرکز پژوهش‌‌‌های مجلس، حاوی تذکر درباره برنامه صفر دولت برای« بازار اجاره و اجاره‌‌‌داری حرفه‌‌‌ای» در لایحه بودجه ۱۴۰۳، در شرایطی که این بازار به‌رغم کاهش اخیر قیمت مسکن و ثبات نسبی سایر بازارها با التهاب بالا رو‌به‌روست، نشان‌دهنده تنهایی مستاجرها در سال بعد است. تنهایی مستاجرها به دلیل نبود برنامه مشخص و مدون برای راه‌‌‌اندازی بازار اجاره‌‌‌داری حرفه‌‌‌ای و عرضه واحدهای استیجاری حمایتی، می‌تواند سال آینده، شرایط دشوارتری را پیش روی متقاضیان این بازار قرار دهد. شرایطی که همین حالا هم برای طیف گسترده‌‌‌ای از مستاجرها بسیار دشوار است.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها