پیش‌بینی روزنامه دنیای اقتصاد؛ قیمت سکه از کانال ۲۵ میلیون تومان عبور کند، افت قیمت آن به زیر ۲۳ میلیون تومان بعید است

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: به عقیده برخی از کارشناسان بازار طلا در صورتی که قیمت این فلز زرد گرانبهای داخلی با قدرت بالایی از کانال 25 میلیون تومان عبور کند، احتمالا پتانسیل افت قیمت‌ها و بازگشت آنها به سطوح زیر 23 میلیون تومان تا حدود زیادی کاهش می‌‌‌یابد.

پیش‌بینی روزنامه دنیای اقتصاد؛ قیمت سکه از کانال ۲۵ میلیون تومان عبور کند، افت قیمت آن به زیر ۲۳ میلیون تومان بعید است
کد خبر: 592949
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۳ ۲۰:۰۰:۴۶

روزنامه دنیای اقتصاد پیش‌بینی کرد در صورتی که سکه از کانال ۲۵ میلیون تومان عبور کند، افت قیمت آن به زیر ۲۳ میلیون تومان بعید خواهد بود.

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت سکه امامی روز یکشنبه را در مسیر افزایشی پشت سر گذاشت. به طوری که سکه امامی در این روز با قیمت 24 میلیون و 900‌هزار تومان مورد داد و ستد قرار گرفت. این اتفاق در حالی رخ داد که تمایلات صعودی در بازار طلا و سکه بیش از گذشته افزایش یافته است. این موضوع به کمک رشد روزانه نرخ دلار در بازار آزاد و همچنین پیش‌بینی صعودی بودن بهای طلا در بازار جهانی باعث شده تا فضای افزایشی برای مسکوک یاد شده باقی بماند و به‌صورت روزانه نیز به آن افزوده شود. به عقیده برخی از کارشناسان بازار طلا در صورتی که قیمت این فلز زرد گرانبهای داخلی با قدرت بالایی از کانال 25 میلیون تومان عبور کند، احتمالا پتانسیل افت قیمت‌ها و بازگشت آنها به سطوح زیر 23 میلیون تومان تا حدود زیادی کاهش می‌‌‌یابد. اما با این حال تقاضای واقعی خرید نیز افت کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها