سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل فراجا:

کسی که نگاهش به کدخدا باشد، کدخدا را خدا می‌بیند

دشمن می‌داند که اگر از سنگر ولایت‌فقیه عبور کنند دیگر هیچ مانعی برای نفوذ به کشور ندارد

فرمانده کل فراجا با بیان اینکه کسی که نگاهش به کدخدا باشد کدخدا را خدا می‌بیند، گفت: دشمن می‌داند که اگر از سنگر ولایت‌فقیه عبور کنند دیگر هیچ مانعی برای نفوذ به کشور ندارد.

کسی که نگاهش به کدخدا باشد، کدخدا را خدا می‌بیند
کد خبر: 598167
|
۱۴۰۱/۱۲/۰۱ ۰۸:۵۴:۱۸

سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل فراجا،  در مراسم یادواره ۴۵۵ شهید انتظامی گیلان در مصلای امام خمینی(ره) رشت، با ابراز خرسندی از حضور در استان شهیدپرور استان گیلان اظهار کرد: این اثر وجودی شهید است که می‌تواند سیر عظیمی از دلدادگان را فدایی خود کند لذا برای بنده حضور در استانی که هشت هزار شهید را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند یک افتخار است.

به گزارش فارس، بخش هایی از گفت و گوی سردار رادان را در ادامه می خوانید:

  • یادواره شهدا گذاشته می‌شود تا انسان از ویژگی‌های شهدا بهره‌مند شوند لذا با جرات می‌توان گفت مهم‌ترین اثر وجودی شهید نشان دادن مسیر درست در پیچ‌وخم‌های روزگار است.
  • دشمن در چند ماه گذشته سعی کرد تا مردم را از حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه کند ولی مردم با بصیرت ایران اسلامی با حضور حماسه‌آفرین خود در این روز مانع از انجام این کار شده و با شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
  • مردم گیلان در دوران دفاع مقدس، دفاع از سلامت، امنیت، حریم اهل‌بیت (ع)، شهدا و جانبازان بسیار زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند.
  • شمن در ۴۴ سال گذشته تلاش کرد تا تأثیرگذاری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را در جامعه کمرنگ جلوه دهد ولی مردم‌ به‌واسطه خون پاک و اثر وجودی شهید مانع از انجام این مهم شدند.
  • اگر سعی داریم در خط شهدا بوده و از راه انقلاب دور نشویم باید مسیری را طی کنیم که شهدا طی کردند و به افرادی اقتدا کنیم که شهیدان اقتدا کردند و این همان اثر وجودی شهید است.
  • مردم، مسئولان و تمامی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی به شهید، شهادت و فرهنگ شهادت نیاز دارند زیرا در هرزمانی و در برهه‌ به شهیدان اقتدا کردیم با موفقیت مواجه شده است.
  • دشمن درصدد است تا از طریق فضای مجازی فرهنگ ایثار و شهادت را با ایجاد شبهه در جامعه را کمرنگ کند درحالی‌که آنان نمی‌دانند فضای حقیقی اثر وجودی شهدا در جامعه است و تا زمانی که این اثر وجودی در فضای حقیقی وجود دارد هیچ قدرتی توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارد.
  • دشمن می‌دادند که اگر از سنگر ولایت‌فقیه عبور کنند دیگر هیچ مانعی برای نفوذ به کشور ندارد و به همین دلیل سمت‌وسوی شعارها در فتنه اخیر به سمت مقام معظم رهبری بوده ولی با پاسخ محکم مردم مواجه شدند.
  • کسی که نگاهش به کدخدا باشد کدخدا را خدا می‌بیند،  مردم، مسؤولان، نیروی انتظامی،دولت، ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی میراث‌دار شهدا هستیم و باید از این میراث به‌خوبی مراقبت کنیم و اگر سعی داریم شهدا در قیامت شفاعت ما را کنند باید در مسیر شهادت گام برداریم.

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها