کد خبر: 655640
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۰ ۱۹:۲۱:۲۲
| |

دادستانی: وزارت بهداشت با تغییر محل خدمت دکتر بخشی مخالف کرده بوده

دکتر بخشی به‌دلیل فوت پدرومادر و برخی مشکلات به وزارت بهداشت برای انتقال طرح پزشکی از لرستان به تهران مراجعه کرده بود.

دادستانی: وزارت بهداشت با تغییر محل خدمت دکتر بخشی مخالف کرده بوده
کد خبر: 655640
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۰ ۱۹:۲۱:۲۲

یونس آزادپور امروز دهم فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دکتر پرستو بخشی چند ماه گذشته برای گذران طرح به بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد اعزام و از روز نخست سال ۱۴۰۳ به بیمارستان دلفان معرفی شده‌ بود.

به گزارش ایسنا، وی خاطرنشان کرد: هیچ‌گونه مشکلی در روز فوت این دکتر در بیمارستان ابن‌سینای نورآباد مشاهده نشده‌ و تلاش کادر درمان نیز برای احیای او نتیجه‌بخش نبوده‌است.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان اضافه کرد: همچنین هیچ‌گونه پیام تهدیدآمیزی از تلفن همراه دکتر بخشی در بررسی قضائی مشاهده نشده‌ و فقط جلد چند قرص در اتاق طبابت او پیدا شده‌است.

آزادپور بیان کرد: در این راستا پرونده‌ای اولیه مطابق موازین قانونی و به‌علت عدم اعلام نظریۀ پزشکی قانونی با عنوان مرگ مشکوک در شعبۀ بازرسی این شهرستان برای فوت دکتر بخشی تشکیل شده‌است.

وی تصریح کرد: هیچ‌گونه مورد جنایی در محل کشف جسد دکتر بخشی یافت نشده‌ و شواهدی مبنی‌بر خودکشی این پزشک وجود دارد.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان ادامه داد: پروندۀ فوت این فرد به پزشکی قانونی لرستان ارسال شده‌است و نتیجۀ بررسی علت فوت این پزشک طی چند روز دیگر اعلام می‌شود.

آزادپور اظهار کرد: دکتر بخشی به‌دلیل فوت پدرومادر و برخی مشکلات به وزارت بهداشت برای انتقال طرح پزشکی از لرستان به تهران مراجعه کرده‌ اما موفق به تغییر محل طرح خود نشده‌است.

وی تصریح کرد: همچنین این پزشک فاقد هرگونه مشکلی در دلفان بوده‌ و حتی رضایت خود از مردم و کادر درمان این شهرستان را نیز با نزدیکانش مطرح کرده‌است.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان اضافه کرد: بررسی‌های قضائی حاکی از طبابت مناسب دکتر بخشی در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد بوده و با بررسی‌های محرمانه هیچ‌گونه گزارشی مبنی‌بر بی‌نظمی و بداخلاقی در روند طبابت این پزشک دریافت نشده‌است.

آزادپور خاطرنشان کرد: گروه‌هایی از تهران برای بررسی این پزشک در حال اعزام به لرستان است و در حال بررسی دقیق نحوۀ انتقال این پزشک از خرم‌آباد به دلفان هستیم.

وی اضافه کرد: اگر در بررسی‌های قضائی مشخص شود که نحوۀ انتقال دکتر بخشی از بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد به بیمارستان ابن‌سینای دلفان در احتمال خودکشی او اثرگذار بوده‌است با مسببان برخورد قضائی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان گفت: پیکر دکتر بخشی پس از بررسی‌های لازم به داماد خانواده‌شان تحویل شده‌است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها