کد خبر: 655529
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۸ ۱۳:۲۳:۱۵
| |

ترافیک در ورودی‌های شمال همچنان سنگین است

رئیس پلیس راه مازندران گفت: مسیر جنوب به شمال محور‌های هراز و کندوان شاهد ترافیک سنگینی هستیم.

ترافیک در ورودی‌های شمال همچنان سنگین است
کد خبر: 655529
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۸ ۱۳:۲۳:۱۵

رئیس پلیس راه مازندران گفت: مسیر جنوب به شمال محور‌های هراز و کندوان شاهد ترافیک سنگینی هستیم.

به گزارش فارس، یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران امروز درباره وضعیت جاده‌های شمال اظهار کرد: شاهد ادامه ترافیک در محور‌های شمال هستیم. وی افزود: درحال حاضر مسیر جنوب به شمال از پل زنگوله تا سیاه‌بیشه به‌صورت سنگین گزارش شده است. 

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: در محور هراز مسیر جنوب به شمال پلور، لاسم، آب‌اسک و رینه تا گزنک، شنگول‌ده، وانا تا بایجان نیز ترافیک به‌صورت سنگین گزارش شد. جهان‌تاب با اشاره به ترافیکی پرحجم در مسیر جنوب به شمال ورودی شهر زیرآب محور سوادکوه، اضافه کرد: در محور کیاسر مشکلی در زمینه تردد وجود ندارد. 

وی با بیان اینکه شاهد بارش برف در محور کندوان و مه‌آلودگی محدوده، ولی آباد محور کندوان هستیم، گفت: در برخی از محور‌های ساحلی استان تم شاهد بارش باران و لغزندگی سطح راه هستیم و بقیه محور‌های استان مستعد بارش است. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ادامه محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های شمال، تصریح کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و ممنوعیت تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است. 

جهان‌تاب یادآور شد: تردد تمامی کامیون‌ها وکامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ از محور هراز و بالعکس ممنوع است.

وی درخصوص احتمال یک‌طرفه شدن محور‌های هراز و کندوان، بیان کرد: اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور هراز به‌صورت مقطعی و در محور کندوان براساس تصمیم پلیس در دستور کار قرار می‌گیرد. رئیس پلیس راه مازندران با هشدار ریزش سنگ در کوهستان‌های شمال، خاطرنشان کرد: تاکید ما به رانندگان پرهیز از توقف و تردد به‌ویژه در محور‌های کوهستانی و نقاط حادثه‌خیز جاده‌های شمال است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها