کد خبر: 655282
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۴ ۱۳:۰۰:۵۵
| |

رفع پلمب آبگرمی که به خاطر شنای یک سگ پلمب شده بود+جزئیات

آبگرم ازرو با دستور مقام قضایی رفع پلمب شد و این ظرفیت گردشگری از امروز چهارم فروردین برای استفاده از گردشگران نوروزی مهیا شد.

رفع پلمب آبگرمی که به خاطر شنای یک سگ پلمب شده بود+جزئیات
کد خبر: 655282
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۴ ۱۳:۰۰:۵۵

آبگرم ازرو بابل که در۱۶ اسفندماه سال گذشته به خاطر رفتار هنجار شکن یک گردشگر با انداختن یک قلاده سگ به داخل آن پلمب شده بود با دستور مقام قضایی این ظرفیت گردشگری از امروز رفع پلمب و به مدار خدمات رسانی بازگشت.

به گزارش خبرآنلاین، دهیار روستای آری بابل با اعلام این نکته که آبگرم ازرو با دستور مقام قضایی رفع پلمب شد و این ظرفیت گردشگری از امروز چهارم فروردین برای استفاده از گردشگران نوروزی مهیا شد.

این آبگرم که حدود ۲۰ روز گذشته تا مشخص شدن یک متولی یا سرمایه گذار پلمب شده بود در حال حاضر در یک فرصت یک ماهه در اختیار دهیاری و شورای اسلامی روستای آری قرار گرفت.

بعد از اتمام فرصت یک ماهه با برگزاری یک جلسه دیگر برای آینده این ظرفیت گردشگری مازندران تصمیم گیری خواهد شد که آیا این مجموعه به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شود یا اینکه در اختیار دهیاری و شورای اسلامی روستای آری قرار گیرد.

آبگرم"ازرو" که در ۵۰ کیلومتری جنوب بابل در بخش بندپی شرقی در روستای آری واقع شده است یکی از جاذبه های گردشگری جنوب بابل محسوب می شود که مورد اقبال گردشگران داخلی قرار گرفته است.

ماجرا چه بود؟

یکی از این گردشگران که در اواسط اسفند ماه سال گذشته به این آب گرم مراجعه می کند و هیچ فردی در این مکان نمی بیند، یک قلاده سگ خانگی خود را داخل آبگرم ازرو انداخته و از آن فیلم تهیه می کند. این گردشگر آن فیلم را در شبکه اجتماعی اینستاگرام بارگذاری و منتشر می کند. این فیلم که به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست شد مورد توجه و انتقاد کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

مقام قضائی در دادگاه بندپی بابل تا تعیین تکلیف نهایی، این آبگرم آن را پلمب تا یک متولی و یا سرمایه گذاری برای این مجموعه مشخص شود.

این گردشگر هنجار شکن هم از طریق صفحه شخصی اینستاگرام خود که این فیلم را بارگذاری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها