کد خبر: 649763
|
۱۴۰۲/۱۱/۰۸ ۰۷:۵۷:۰۰
| |

اعتماد گزارش داد:

ضرب و شتم دانش‌آموز دختر کلاس پنجمی از سوی ناظم مدرسه به خاطر حجاب!

اواسط دی ماه سال جاری، در مدرسه دخترانه [...] در خیابان دربند تهران، دانش‌آموز ۱۱ ساله‌ای از سوی ناظم مدرسه‌اش مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌گیرد. این دانش‌آموز پس از این اتفاق دچار حملات پانیک (حمله عصبی ناشی از ترس و اضطراب) می‌شود و حدود یک الی دو هفته به مدرسه نمی‌رود.

ضرب و شتم دانش‌آموز دختر کلاس پنجمی از سوی ناظم مدرسه به خاطر حجاب!
کد خبر: 649763
|
۱۴۰۲/۱۱/۰۸ ۰۷:۵۷:۰۰

بهاره شبانکارئیان_ اواسط دی ماه سال جاری، در مدرسه دخترانه [...] در خیابان دربند تهران، دانش‌آموز ۱۱ ساله‌ای از سوی ناظم مدرسه‌اش مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌گیرد. این دانش‌آموز پس از این اتفاق دچار حملات پانیک (حمله عصبی ناشی از ترس و اضطراب) می‌شود و حدود یک الی دو هفته به مدرسه نمی‌رود. مادر این دانش‌آموز پس از اتفاقی که برای دختر یازده ساله‌اش در مدرسه افتاد به کلانتری ۱۶۳ ولنجک؛ نزدیک محل زندگی‌شان شکایت می‌کند. پلیس در نامه‌ای به پزشکی قانونی، این دانش‌آموز را برای انجام معاینات و طی کردن مراحل قضایی معرفی می‌کند.

به گزارش اعتماد، «زنگ ورزش بود. دخترم مشغول جمع کردن وسایل ورزشی بوده که ناخواسته مقنعه از سرش به دور گردنش می‌افتد. ناگهان ناظم مدرسه به سمت دخترم حمله می‌کند و او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد»...اینها بخشی از صحبت‌های مادر دانش‌آموزی است که فرزندش در مقطع کلاس پنجم دبستان درس می‌خواند. مادر این دانش‌آموز به «اعتماد» می‌گوید: «بعد از این اتفاق، دخترم به دوستانش گفته که بالاخره از دست خانم ناظم خودم را می‌کشم. ناظم مدرسه قبلا سابقه این‌گونه رفتارهای خشونت‌آمیز و توهین‌آمیز را با دانش‌آموزان دیگر هم داشته است، اما پس از اینکه دخترم را از ناحیه گردن مورد ضرب و شتم قرار داده، معلمان مدرسه به دفاع از دخترم خواستار توبیخ ناظم شده‌اند که البته شنیده شده آموزش و پرورش منطقه او را فعلا اخراج کرده است.» 

متن کامل این گزارش را در روزنامه اعتماد بخوانید.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • هادی حقیقت ارسالی در
  یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲

  احتمالا اخراج شده تا بعدا شغلی با سمت بالاتر به او بدهند.

 • ناشناس ارسالی در
  یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲

  به ناظم مدرسه بگید اربابات دارن تریلیارد تریلیارد دزدی و اختلاس میکنن وحق تو و همه ملت و بالا میکشن تو نگران مقنعه دختر 11ساله هستی

 • ناشناس ارسالی در
  یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲

  چرا مطمئنیم اخراج نمایشیه و ارتقا شغلی می گیره؟

 • ناشناس ارسالی در
  یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲

  بچه دار شوید ولی دختر نه پیشنهاد می کنم طرح فرزند آوری تبدیل شود به طرح پسر آوری کسانی هم که دختر دارند فرزندان خود را به مدرسه نفرستید نه سالگی شوهر دهید نخواستی آزاد هستید بروید جایی غیر از ایران مثل دختر زاکانی و دیگر مسئولان

 • ناشناس ارسالی در
  یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲

  طفل 11 ساله بود همش
  ای مرده شوره ببرن این مملکتو با مسولینش
  برن از بچه های غزه دفاع کنن
  چرا تموم نمیشه

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها