کد خبر: 646964
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۱۱:۱۰:۴۸
| |

ببینید| ضرغامی: در مساجد را به روی گردشگران خارجی باز کنید؛ خارجی‌ها نجس نیستند

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه گردشگر نجس نیست گردشگر عین پاکی و طهارت برای جمهوری اسلامی است، گفت: اینقدر ما زحمت می کشیم تا گردشگر خارجی زیاد شود ولی اتفاقات این چنینی رخ می دهد، ما خیلی کار در این زمینه داریم.

کد خبر: 646964
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۱۱:۱۰:۴۸

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به سوالی درباره حاشیه‌های سفرش به اردبیل اظهار داشت: گفتند من در اردیبل چلوکباب خوردم، من اصلا چلوکباب نخوردم، در سفرهای استانی در وَن می نشینیم در وَن ساندویچ و نوشابه می خوریم و جلسه می گذاریم.

به گزارش انتخاب، ضرغامی با تاکید بر این که باید اول در نگاه مسئولان تحول ایجاد شود توضیح داد: در مساجد را باز کنید تا گردشگران بتوانند نماز بخوانند. گردشگر خارجی سرویس بهداشتی ندارد و متاسفانه خادم مسجد این افراد را از مسجد پرت کرده بیرون و گفته شما نجس هستید! در حالی که گردشگر نجس نیست و پاک است.

او با بیان اینکه گردشگر نجس نیست گردشگر عین پاکی و طهارت برای جمهوری اسلامی است، گفت: اینقدر ما زحمت می کشیم تا گردشگر خارجی زیاد شود ولی اتفاقات این چنینی رخ می دهد، ما خیلی کار در این زمینه داریم.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها