کد خبر: 589571
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۱۶:۵۰:۳۱
| |

تذکر نماینده شبستر به رئیس‌جمهور:

تا دیر نشده کابینه را ترمیم کنید/ با تغییر رئیس بانک مرکزی مشکلات اقتصادی حل نمی‌شود

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به نظر می‌رسد با تغییر رئیس بانک مرکزی مشکل گرانی و نوسانات ارزی به خصوص دلار حل نخواهد شد؛ بلکه دلار باید از معاملات کشور حذف شود.

تا دیر نشده کابینه را ترمیم کنید/ با تغییر رئیس بانک مرکزی مشکلات اقتصادی حل نمی‌شود
کد خبر: 589571
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۱۶:۵۰:۳۱

جعفر راستی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی نوبت دوم امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور، با گلایه از گرانی‌ها گفت: اگر قرار است کابینه را ترمیم کنید تا دیر نشده این کار را انجام دهید. تا کی قرار است گرانی‌ها ادامه پیدا کند. به نظر می‌رسد با تغییر رئیس بانک مرکزی مشکل گرانی و نوسانات ارزی خصوصا دلار حل نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، وی همچنین ادامه داد: باید تلاش کنیم دلار از گردونه معاملات حذف شود، چرا سرنوشت کشور را به چیزی گره بزنیم که سررشته آن دست دشمنان ملت است.

نماینده مردم شبستر همچنین در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: چرا در عزل و نصب‌ها عدالت را رعایت نمی‌کنید؟ چرا اکثر عزل و نصب‌ها با توصیه دیگران انجام می‌شود؟ خدا را در نظر بگیرید. مبادی امنیتی و انتظامی دقت کنند که جای شهید و جلاد عوض نشود، چرا برخی بسیجیان که ولی نعمتان کشور هستند و در مقابل بدخواهان نظام سینه سپر کرده‌اند در بازداشتگاه به سر می‌برند؛ از مسئولان ذی‌ ربط می‌خواهیم مشکلات این افراد را حل کنند.

وی در پایان تاکید کرد: خطاب به دشمنان کشور می گویم که آزموده را آزمودن خطا است، شما می‌دانید ملت خواهان مکتب سردار سلیمانی هستند و تا پایان تا پای جای خواهند ایستاد بنابراین شما جز خودکشی یا توبه راهی ندارید.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها