وزیر اطلاعات:

در حوادث اخیر یک جنگ جهانی رسانه‌ای علیه ایران به جریان افتاد

وزیر اطلاعات گفت: دشمنان در اعتراضات اخیر یک جنگ ترکیبی با تمام امکانات ارتباطی و رسانه‌ای خود ایجاد کردند و در واقع یک جنگ جهانی رسانه‌ای علیه کشورمان به راه انداختند.

در حوادث اخیر یک جنگ جهانی رسانه‌ای علیه ایران به جریان افتاد
کد خبر: 588457
|
۱۴۰۱/۱۰/۰۱ ۲۱:۲۶:۱۰

اسماعیل خطیب عصر پنجشنبه در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات آذربایجان غربی گفت: در ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی در دوره‌های مختلف حفظ وجود داشته است.

به گزارش ایرنا، وزیر اطلاعات همچنین اضافه کرد: دشمنان در اعتراضات اخیر تمام توان خود را با کمک سرویس‌های اطلاعاتی و رسانه‌های غرب بکار بردند تا بتوانند ضربه‌ای به ایران قدرتمند، نظام مقدس و مردم همیشه در صحنه بزنند که به برکت خون مطهر شهدا و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب و استقامت مردم تلاش دشمن یک بار دیگر با شکست مواجه شد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه آذربایجان غربی همواره در خط مقدم مقابله با دشمنان قرار داشته گفت: صلابت و ایستادگی مردم این دیار و رزمندگان قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) و دیگر نیروهای امنیتی و اطلاعاتی موجب امنیت پایدار در این استان مرزی شده است.

خطیب ادامه داد: دشمنان در اعتراضات اخیر یک جنگ ترکیبی با تمام امکانات ارتباطی و رسانه‌ای خود ایجاد کردند و در واقع یک جنگ جهانی رسانه‌ای علیه کشورمان به راه انداختند. دشمنان با توهم سازی و جعل اخبار تمام توان خود را برای روایت سازی و تصویرسازی غلط به کار می‌گیرند و ترویج خشونت، ترور و غارت اموال مردم در صدر سیاست‌های آنان قرار دارد.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه، مزدور پروری و آشوب پروری با کمک گروهک‌های تجزیه طلب و ایجاد یک عملیات روانی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی دیگر حربه دشمنان است افزود: دشمنان با اقتدار نیروهای امنیتی و مسلح و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب باز هم با شکست سختی مواجه شدند.

خطیب با بیان اینکه دشمنان در حال حاضر سعی می‌کنند با عنوان کردن مطالبی در خصوص احیای برجام و تبرئه خود از اعتراضات ارتباط دوباره‌ای با ایران ایجاد کنند، تاکید کرد: این تلاش دشمنان نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و وحدت مردم برای پشتیبانی از این نظام الهی دارد.

وی با اشاره به اقدامات و خدمات دولت مردمی و انقلابی در عرصه‌های مختلف گفت: ایران اسلامی در جهت پیشرفت و اقتدار و افزایش توان داخلی قدم بر می‌دارد و دشمن نیز دشمنی‌های خود را ادامه خواهد داد و مقابله با توطئه‌های آنها، هوشیاری بیش از پیش نیروهای امنیتی و نظامی و مردم انقلابی را می‌طلبد.

وزیر اطلاعات همچنین گفت: خدمت و امنیت موضوعاتی در هم تنیده هستند. امروز که امنیت در کشور برقرار شده خدمت به مردم با تمام توان ادامه خواهد داشت و دولت تمام تلاش خود را برای مردمی کردن خدمات مختلف به کار می‌بندد.

وی با اشاره به این که دولت رئیسی از همان ابتدا با همه مطالبات انباشته شده‌ای که وارث او بوده و همه محدودیت‌های موجود تلاش خود را برای خدمت رسانی هرچه بیشتر انجام داده است، اظهار داشت: از زمان شروع دولت مردمی و انقلابی با وجود همه فشارها، تحریم‌ها و اهرم‌های فشار دشمنان انقلاب، کارگزاران دولت تلاش کرده‌اند تا در جهت مردمی کردن یارانه‌ها، افزایش حقوق کارمندان، کارگران، بازنشستگان معلمان و پرستاران و همه اقشار مختلف جامعه گام‌های موثری بردارند.

خطیب با اشاره به افزایش ارتباطات دولت با کشورهای همسایه و حضور فعال در پیمان‌های منطقه‌ای و جهانی اضافه کرد: دولت توانسته مراودات خود را با کشورهای منطقه‌ای و جهانی افزایش دهد.

وی در ادامه افزود: صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی باید در عرصه جهاد تبیین در جهت تنویر افکار عمومی برای بیان دستاوردهای نظام اسلامی تمام توان خود را بکار ببندند.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها