پنجه اقتدار نیروی انتظامی در برابر اراذل و اوباش
کد خبر: 431166
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۰:۱۴:۳۱

پنجه اقتدار نیروی انتظامی در برابر اراذل و اوباش

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه به هیچ فردی اجازه تعدی و تعرض به حقوق مردم را نمی‌دهیم، گفت: با پنجه اقتدار در برابر اراذل و اوباش ظاهر می‌شویم.

اعتمادآنلاین| سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در یگان های ویژه ناجا درباره تشدید مقابله با اراذل و اوباش، افزود: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت و جان، مال و ناموس مردم است؛ هر کجا ما مشاهده و یا گزارشی دریافت کنیم که کسانی مخل نظم و امنیت هستند و یا به حقوق حقه مردم تعرض و تعدی می کنند قطعا با اقتدار عمل می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در مقابل اراذل و اوباش با پنجه اقتدار ظاهر می شویم، گفت: در مقابل قانون شکنان و متعرضان به حقوق مردم براساس قانون و البته با پشتیبانی قوه قضائیه عمل کرده و افراد سودجو و متعرض را شناسایی و با آنها برخورد می کنیم.

سردار اشتری با اشاره به مطالبه مردمی در راستای تشدید مقابله با اراذل و اوباش، افزود: این موضوع همواره در دستور کار ناجا بوده و هست و امروز تشدید اقدامات را به عنوان یک اولویت دنبال و اجرایی می کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشورگفت: به هیچ فردی اجازه عربده کشی، قانون شکنی و تعدی به حقوق مردم را نمی دهیم و اراذل و اوباش بدانند که در برابرشان کوتاه نمی آییم و با اقتدار برخورد می کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همراهی مردم در همه عرصه ها و صحنه ها با نیروی انتظامی، خاطر نشان کرد: جا دارد در همین جا از همکارانم به ویژه خانواده هایشان به پاس جانفشانی در ماموریت ها قدردانی کنم؛ در شرایطی که شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور هستیم سبزپوشان ناجا ماموریت های ذاتی و قانونی خود را دنبال می کنند.

سردار اشتری با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، مطرح کرد: نیروهای یگان ویژه که در همه عرصه ها در کنار مردم و همراه آنان هستند در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا نیز خوش درخشیدند و شاهد اقداماتی چون ضدعفونی کردن معابر و سایر فعالیت های دیگر بودیم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خدمت به مردم را توفیق می دانیم، گفت: ارائه مطلوب ترین خدمات به مردم را وظیفه خود می دانیم و از طرفی برای ارتقاء امنیت در کشور تلاش روزافزون می کنیم.

منبع: ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی