کسب «جایزه ملی کیفیت ایران» توسط شرکت عالیفرد (سن ایچ)

هفدهمین مراسم تجلیل از برگزیدگان جایزه ملی کیفیت ایران توسط سازمان ملی استاندارد ایران؛ 26 تیرماه 1402 در تهران، سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد. شرکت عالیفرد (سن ایچ) در این مراسم، مفتخر به دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت برگزیده و جایزه ملی کیفیت ایران شد.

کسب «جایزه ملی کیفیت ایران» توسط شرکت عالیفرد (سن ایچ)
کد خبر: 625389
|
۱۴۰۲/۰۵/۰۹ ۱۹:۲۱:۲۸

«جایزه ملی کیفیت ایران» بستری مناسب به‌منظور رقابت تخصصی تولیدکنندگان محصولات و ارائه‌دهندگان خدمات است که به‌عنوان بزرگ‌ترین رخداد نهضت فراگیر، اهتمام به کیفیت داشته و در راستای اجرای بند بیستم ماده (7) قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، توسط سازمان ملی استاندارد ایران، تنها مرجع رسمی در کشور، به برگزیدگان اهدا می‌شود.

برگزاری «جایزه ملی کیفیت ایران»، رخدادی است ویژه؛ که دانشوران، تولیدکنندگان، صنعتگران، فناوران و ارائه‌دهندگان خدمات را در سطح کشور با تلاشی مضاعف برای ارتقا کیفیت کالاها و خدمات در تمام ابعاد معیشت شهروندان ترغیب می‌کند. جایزه مذکور حاصل فرایند دقیق آموزش و ارزیابی با نظارت همه‌جانبه سازمان ملی استاندارد ایران است که هر سال، طی مراسمی به مناسبت روز ملی کیفیت از برترین فعالان حوزه‌های مذکور تجلیل به عمل می‌آید.

با نگاهی به عملکرد موفق شرکت عالیفرد (سن ایچ) طی سالیان فعالیت خود در صنعت نوشیدنی و باتوجه‌به رعایت استانداردهای بین‌المللی و دارابودن گواهینامه‌های؛ سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015، مدیریت کیفیت ISO 10002:2018، گواهینامه بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ISO/IEC 17025:2017 و دیگر گواهینامه‌های شرکت، می‌توان دریافت که کیفیت و ارتقاء محصولات از مهم‌ترین موارد مدنظر این تولیدکننده بزرگ کشور است.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها