قرار است کدام ایران را به رونالدو، نیمار و بنزما نشان دهیم؟ ایرانی که شبکه‌های اجتماعی در آن فیلتر است و زنان به ورزشگاه راه داده نمی‌شوند

روزنامه شرق نوشت: قرار است کدام ایران به کریستیانو رونالدو و نیمار نشان داده شود؟ ایرانی که زنان تماشاگر به ورزشگاه راه داده نمی‌شوند و شبکه‌های اجتماعی مهم دنیا از قبیل یوتیوب، توییتر، اینستاگرام، تلگرام، واتس‌اپ و بقیه در آن فیلتر است؟

قرار است کدام ایران را به رونالدو، نیمار و بنزما نشان دهیم؟ ایرانی که شبکه‌های اجتماعی در آن فیلتر است و زنان به ورزشگاه راه داده نمی‌شوند
کد خبر: 629198
|
۱۴۰۲/۰۶/۰۴ ۲۰:۰۰:۰۰

روزنامه شرق با اشاره به قریب‌الوقوع بودن سفر ستارگانی چون کریستیانو رونالدو، نیمار و کریم‌بنزما به ایران پرسش‌های مهمی مطرح کرده است. 

به گزارش شرق،  بقرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان ایران انجام شد و طبق انتظار، فوق‌ستاره‌های بزرگ دنیا با تیم‌های ایرانی هم‌گروه شدند. النصر با کریستیانو رونالدو، دارای پنج توپ طلای فوتبال، به پرسپولیس خورده، الهلال با نیمار، کاپیتان تیم ملی برزیل، باید به مصاف نساجی برود و کریم بنزما، ستاره سرشناس فرانسوی که او هم یک بار توپ طلا را به دست آورده، با سپاهان هم‌گروه شده است. اکنون موضوع مهمی همچون نشان‌دادن چهره ایران به این ستاره‌ها مطرح است.

شرق در ادامه نوشته است: مسئله ولی اینجاست که قرار است کدام ایران به کریستیانو رونالدو و نیمار نشان داده شود؟ ایرانی که هنوز بهترین ورزشگاهش از لحاظ زیرساختی ایراد دارد، ترمیم تعدادی سکو قریب به یک سال و اندی است به درازا کشیده، چمنش به گواه بازیکنان سرشناس ایرانی در حد لیگ دسته‌چهارم است، زنان تماشاگر به ورزشگاه راه داده نمی‌شوند، سیستم کمک‌داور ویدئویی در آن وجود ندارد و شبکه‌های اجتماعی مهم دنیا از قبیل یوتیوب، توییتر، اینستاگرام، تلگرام، واتس‌اپ و بقیه در آن فیلتر است و نیاز به نصب فیلترشکن‌ دارد؟ اینها فقط بخشی از پرسش‌هایی است که مسئولان امر باید در خلوت و پیش از حضور این بازیکنان در ایران که چیزی تا زمان محقق‌شدنش باقی نمانده از خود بپرسند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها