نکونام حرف آخر را زد: این بازیکن حق حضور در تمرین استقلال را ندارد

سرمربی استقلال صراحتاً مسئولان باشگاه اعلام کرده که یک بازیکن را تحت هیچ شرایطی به حضور نمی‌پذیرد.

نکونام حرف آخر را زد: این بازیکن حق حضور در تمرین استقلال را ندارد
کد خبر: 628435
|
۱۴۰۲/۰۵/۲۹ ۲۲:۳۵:۴۴

پس از اینکه بحث حضور یانگا، مهاجم اهل کروسائو که البته پاسپورت هلندی هم دارد در استقلال مطرح شد و خبر آمد که این بازیکن به تهران آمده است، جواد نکونام با صراحت پیرامون این مسئله موضع گرفت و گفت یانگا را نمی‌شناسد چون در لیست خریدش نبوده و به خاطر اینکه هیچ شناختی از این بازیکن ندارد ترجیح می‌دهد در موردش حرف نزند.

به گزارش خبرورزشی، روزها گذشت و این مهاجم اجازه حضور در تمرینات استقلال را پیدا نکرد حالا هم به نظر می‌رسد سرمربی استقلال حرف آخر را پیرامون آن به کادر مدیریتی باشگاه منتقل کرده است. نکونام طی روزهای گذشته با اصرار مسئولان باشگاه و برای اینکه بعداً جای هیچ حرف و حدیثی باقی نماند، حاضر شد فیلم بازی‌های یانگا را تماشا کند و عملکرد او را مد نظر قرار بدهد اما از قرار معلوم سطح توانایی‌های این بازیکن مورد تاییدش قرار نگرفته است چون شنیدیم به کادر فنی خود اعلام کرده که بازیکن مورد نظر از نظر میزان توانایی در سطحی نیست که بتواند به استقلال کمک کند و به همین خاطر حالا برایش مسلم شده که او را نمی‌خواهد و تحت هیچ شرایطی اجازه حضورش در تمرینات استقلال را نخواهد داد.

جواد نکونام هفته گذشته نیز با صراحت اعلام کرد تا پایان نیم فصل اول هیچ بازیکن جدیدی به جمع نفرات استقلال اضافه نخواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها