«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

پشیمانی ستاره تیم ملی از وارد کردن پورشه!/ کاش لندرور وارد کرده بودم تا سود بیشتری نصیبم می‌شد!

ستاره تیم ملی از اینکه ماشینی که وارد کرده سود نجومی برایش نداشته دلخور است.

پشیمانی ستاره تیم ملی از وارد کردن پورشه!/ کاش لندرور وارد کرده بودم تا سود بیشتری نصیبم می‌شد!
کد خبر: 628225
|
۱۴۰۲/۰۵/۲۸ ۱۷:۰۰:۰۰

یکی از بازیکنان تیم ملی از اینکه ماشینی که وارد کرده است به اندازه کافی برایش سود نداشته دلخور شده است!

به گزارش اعتمادآنلاین، در چند ماه گذشته بحث حواله خودرو به عنوان پاداش بازیکنان تیم ملی بابت صعود به جام جهانی حسابی خبرساز بوده است. از لسیت نفراتی که می‌توانند خودرو وارد کنند تا خودروهای واردشده. همچنین حواشی مطرح شده درباره اینکه اسم برخی نفراتی که در صعود به جام جهانی نقش داشتند نظیر رئیس فدراسیون وقت، سرپرست وقت تیم ملی، مدیر رسانه‌ای وقت تیم ملی و برخی بازیکنان در لیست نبوده و به جای آنها چند نفر دیگر جایگزین شده‌اند. 

اما حواشی مربوط به این مساله صرفاً به لیست نفرات واردکننده خودرو ختم نمی‌شود. سود بسیار چشمگیری که خودروهای وارداتی بازیکنان برای آنها به ارمغان آورده دیگر نکته‌ای است که حساسیت عمومی را برانگیخته است. یکی از نمایندگان مجلس در این باره گفته است بازیکن ماشین سه میلیاردی را در بازار ایران به قیمت 100 میلیارد تومان برای فروش گذاشته است. (اینجا) خودرو مورد اشاره این نماینده مجلس لندرور است که به خاطر یونیک بودن در ایران افزایش قیمت بسیار بیشتری نسبت به سایر خودروهای لاکچری پیدا کرده است. 

در همین راستا یک فرد آگاه به خبرنگار اعتمادآنلاین اطلاع داده است یکی از بازیکنان تیم ملی که خودرو پورشه ماکان وارد کرده است وقتی متوجه شده وارد کردن لندرور چنین سودی به همراه داشته حسابی ناراحت شده است. این بازیکن به اطرافیانش گفته است، ای کاش او هم لندرور وارد کرده بود تا می‌توانست سود بیشتری به جیب بزند!  

 

 • ازه ارسالی در
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

  مردم نون شب ندارن واسه زن وبچه شما پورشه وارد میکنی ناراحت سودشی اینارو از صدقه سره همین ملتی که ناراحتی چرا سود بیشتر ازشون گیرت نمیاد بخدا یارو تو عسلویه گرما ۶۰درجه کارگری میکنه واسه ماهی ۸ملیون ۲ماه خونه نمیاد که یه نون بیاره واسه خانوادش اونم اگر ماهیانه حقوقش بدن که نمیدن درستش نیست خجالت بکش

 • میثم ارسالی در
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

  اینجا اگه کسی بصیرت داشته باشه سیستم ماتریکس متوجه میشه حکومت یه گروه اقلیت کوچک بر اکثریت نادان

 • ناشناس ارسالی در
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

  مرفهین بی درد که میگن همین آدم ها هستن
  وقتی تو خیابون راه میری و وضعیت کودکان کار رو میبینی آدم از زندگی سیر میشی بعد این داره به این دردش اینه که چرا یه ماشین گرونتر وارد نکردن که سود بیشتری ببرن
  خدا نگذره از باعث و بانی هاش.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها