در تلویزیون افشا شد: ترفند سپاهان برای دور زدن قانون سقف بودجه/ سرخابی‌ها راست می‌گفتند!

به ادعای مجری فوتبال برتر، باشگاه سپاهان از روشی عجیب و خطرناک برای دور زدن قانون سقف بودجه استفاده کرده است.

در تلویزیون افشا شد: ترفند سپاهان برای دور زدن قانون سقف بودجه/ سرخابی‌ها راست می‌گفتند!
کد خبر: 627658
|
۱۴۰۲/۰۵/۲۴ ۱۱:۱۲:۰۵

هزینه‌های نجومی باشگاه سپاهان همواره مورد نقد تیم‌های رقیب بوده است تا جایی که اکثر مدیران و سرمربیان به خصوص از استقلال و پرسپولیس، در مصاحبه‌هایشان مدعی می‌شدند که زردپوشان به هیچ عنوان قانون سقف بودجه را رعایت نکرده‌اند؛ اما هیچ‌گاه سندی برای این ادعا عنوان نمی‌شد.

به گزارش خبرورزشی، اما حالا در برنامه زنده شبکه سه، محمدحسین میثاقی از اقدام عجیب مدیران سپاهان پرده برداشت. مجری برنامه فوتبال برتر گفت: سپاهانی‌ها برای دور زدن قانون سقف بودجه، قرارداد ۳ بازیکن خود را به روشی غیر معمول ثبت کرده‌اند.

میثاقی در این خصوص ادامه داد: سپاهان قرارداد ۲ ساله ۳ بازیکنش را برای سال اول کم ثبت کرده و بقیه‌اش را برای فصل دوم نوشته. مثلا بازیکنی ۸۰میلیارد قرارداد بسته، سال اول را ۲۵میلیارد ثبت کردند و سال دوم را ۵۵ میلیارد. در واقع حدود ۱۵۰میلیارد تومان از قرارداد این فصل را هُل دادند به فصل بعد! کاری که مشابهش را مدیران استقلال در فصل پیش انجام دادند و حالا آسیب‌های آن مشخص شده است.

در پایان صحبت‌های مجری برنامه فوتبال برتر، مدیر باشگاه سپاهان بدون این‌که این ادعا را رد کند گفت: ما کار غیرقانونی نکردیم!

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها