نیمار – الهلال؛ قطعی شد/ دیگر هیچ چیز غیرممکن نیست!

قرارداد نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن با الهلال در حال نهایی شدن است.

نیمار – الهلال؛ قطعی شد/ دیگر هیچ چیز غیرممکن نیست!
کد خبر: 627465
|
۱۴۰۲/۰۵/۲۳ ۰۱:۳۰:۲۸

نیمار، ستاره برزیلی، طی ساعات آینده به عنوان بازیکن جدید الهلال عربستان معرفی می‌شود. او برای پیوستن به باشگاه الهلال عربستان از پاری سن ژرمن به توافق نهایی دست پیدا کرده است.

به گزارش ورزش سه، طبق آخرین گزارش‌ها باشگاه‌ الهلال به تکمیل قرارداد نیمار در ۲۴ ساعت آینده خوشبین است. البته هنوز برخی از موارد وجود دارد که قرار است به زودی در این قرارداد برطرف شود.

این باشگاه سعودی مدارک را برای بررسی نهایی پیش از امضای قرارداد آماده می‌کند. پی‌اس‌جی اخیرا به آغاز مذاکره الهلال با این بازیکن چراغ سبز نشان داده بود. نشریه فرانسوی اکیپ تایید کرده بود، نیمار با امضای قراردادی دو ساله با الهلال موافقت کرده که به موجب آن ۱۶۰ میلیون یورو درآمد خواهد داشت.

نیمار که با انتقالی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو در سال ۲۰۱۷ به عنوان گرانقیمت‌ترین بازیکن جهان تبدیل شده بود اخیرا در لیست فروش پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفت. او در لیست بازیکنان لوئیس انریکه برای دیدار شب گذشته مقابل لوریان حضور نداشت. این بازیکن ۳۱ ساله پس از انجام عمل جراحی رباط مچ پا، از ماه مارس دور از میادین بوده است. او اکنون به پایان دوران ۶ ساله حضورش در پاری‌سن‌ژرمن نزدیک شده است.

در صورت انتقال به الهلال نیمار با بازیکنانی مانند کالیدو کولیبالی، روبن نوس و مالکوم وینگر سابق بارسلونا هم تیمی می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها