گل‌محمدی پاسخ سرمربی سپاهان را می‌دهد

صحبت های سرمربی پرتغالی به حضور هوادار متمول در خریدهای تابستانی پرسپولیس می تواند با پاسخ همتای او در سرخپوشان پایتخت روبرو شود.

گل‌محمدی پاسخ سرمربی سپاهان را می‌دهد
کد خبر: 626582
|
۱۴۰۲/۰۵/۱۷ ۱۲:۰۷:۳۷

بازار نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیست و سوم با هیاهوی خاص خود همراه بود. باشگاه‌های مدعی قهرمانی با صحبت‌های خود نسبت به جابجایی بازیکنان سایر تیم‌ها واکنش نشان دادند.

به گزارش مهر، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور در حالی به ریخت و پاش گسترده سپاهان اصفهان اشاره کرد که خودش خریدهای زیاد و گران قیمتی را در تابستان داشت. همین امر نیز با واکنش باشگاه سپاهان و شکایت از مالک تراکتور به دلیل صحبت درباره امور سایر باشگاه‌ها همراه بود.

طعنه و کنایه درباره خریدهای تابستانی تیم‌های پر طرفدار با کلید واژه‌های دیگری همچون هوادار متمول، عرضه بورسی سیمان و آهن، سند باغ و زمین و مزرعه و.... بین مدیران باشگاه‌ها ادامه داشت تا اینکه ژوزه مورایس سرمربی سپاهان نسبت به این مسائل نیز واکنش نشان داد.

سرمربی پرتغالی سپاهان در تازه‌ترین اظهار نظر خود درباره خرید بازیکن و بودجه محدود باشگاه‌ها برای جذب گزینه‌های داخلی و خارجی گفت: با ماریو بالوتلی صحبت کردم تا به سپاهان بیاید اما ما توانایی پرداخت مطالبات او را نداریم. محدودیت بودجه وجود دارد و حتی قانون سقف بودجه وضع شده است. اگر قانون سقف بودجه وجود دارد پس نباید مبلغی از خارج باشگاه به تیم تزریق شود برای مثال نمی‌شود تیمی همچون سپاهان چند هوادار متمول داشته باشد تا بهترین بازیکنان را به این تیم بیاورند؛ چراکه قرار است این لیگ عادلانه باشد.

صحبت‌هایی که اشاره مستقیم به کمک هوادار متمول پرسپولیس در جذب بازیکنان مورد نظر این تیم داشته است. سکوت باشگاه پرسپولیس در قبال صحبت‌های مورایس در حالی رخ داده که زردپوشان اصفهانی با جذب رضا اسدی، عیسی آل کثیر، کاوه رضایی، احسان پهلوان، رضا شکاری و هادی محمدی حسابی در بازار نقل و انتقالات خبرساز شده بودند.

حالا یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد درباره طعنه‌های مورایس و سایر مدعیان قهرمانی نسبت به تأثیر پولی که هوادار متمول خرج می‌کند واکنش نشان داده و صحبت‌هایی را مطرح کند که نشان دهنده اطلاع او از ارقام زیر میزی برای چند بازیکن مطرح فوتبال کشور است.

سرمربی سرخپوشان پایتخت امروز سه شنبه نشست خبری قبل از بازی با آلومینیوم اراک خواهد داشت.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک ساعت ۱۹:۳۰ چهارشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها