کد خبر: 616844
|
۱۴۰۲/۰۳/۲۰ ۰۰:۵۹:۳۰
| |

اوضاع آشفته‌ای که آینده تیم آبی‌ را نگران‌کننده کرده!

بدهی ۴۳۰ میلیاردی استقلال

هواداران استقلال امیدوار به خصوصی‌سازی این باشگاه هستند.

بدهی ۴۳۰ میلیاردی استقلال
کد خبر: 616844
|
۱۴۰۲/۰۳/۲۰ ۰۰:۵۹:۳۰

طبق آمارهای غیررسمی بدهی برجامانده استقلال از فصل قبل حدود ۴۳۰ میلیارد تومان است که همین موضوع کار را برای مدیرعامل و سرمربی بعدی برای بستن تیمی در شأن استقلال با دشواری مواجه می‌کند.

به گزارش خبرورزشی، اگر اغراق نکنیم هزینه این تیم مثل بقیه تیم‌های مدعی در فصل آینده حدود ۵۰۰ الی ۶۰۰میلیارد تومان است و با توجه به بدهی قبلی چیزی حدود یک‌هزار میلیارد تومان برای به‌آرامش رسیدن استقلال نیاز خواهد بود که بعید است از محل فعالیت‌های تبلیغاتی استقلال مهیا گردد و نیاز است سازمان خصوصی‌سازی جهت به‌روز کردن استقلال و آماده نمودن برای واگذاری، ابتدا این حساب‌ها را تسویه کرده و بعد اقدام به فروش سهام نماید. به هر حال استقلالی‌ها امیدوار هستند سازمان خصوصی‌سازی استقلال را به‌صورت واقعی آماده واگذاری کند.

با این حساب استقلال یا باید مبلغ موردنیاز ۵۰۰ الی ۶۰۰میلیاردی را برای حضور پرقدرت در نقل و انتقالات آماده کند یا به‌دنبال مربی‌ای باشد که با بازیکنان جوان و آینده‌دار به جنگ مدعیان برود؛ امر محالی که قطعا مورد پذیرش هواداران نیست.

 

  • محمد ارسالی در
    شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

    هزارمبلیارد هم با کولی گری هوادراش وسایتها وروزنامه های زرد ویاوه گویی ها در فضای مجازی از بیت المال زور هم که شده هاپولی میکنند ولی مشکل اینکه بیشتر ازسوم نمیشن😂😂😂😉

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها