همه نگران هستند؛

واکنش ساپینتو به افزایش قیمت دلار!

افزایش روزافزون قیمت ارز در صرافی‌های کشور بازیکنان و مربیان استقلال را هم از این بابت نگران کرده است.

واکنش ساپینتو به افزایش قیمت دلار!
کد خبر: 599487
|
۱۴۰۱/۱۲/۰۷ ۲۰:۰۰:۲۹

طی روزهای گذشته نرخ دلار و یورو در بازار با افزایش چشمگیر و حتی باورنکردنی روبه‌رو شده. تاثیرات این موضوع در فضای اجتماعی و اقتصادی به وضوح مشخص است.

به گزارش خبرورزشی، اعضای تیم استقلال که آن‌ها نیز در همین شهر و کشور زندگی می‌کنند تحت تاثیر این مسائل در روزهای اخیر همواره در خلال برگزاری جلسات تمرینی‌شان به موضوع گرانی ارز و دلار پرداختند. استقلالی‌ها که برخی‌شان با استفاده از فرصت تعطیلی بین فصل به کشورهای اطراف یا اروپا سفر می‌کنند، اکثرا در خانه‌هایشان مقادیری دلار یا یورو نگهداری می‌کنند. به همین خاطر در روزهای اخیر پیرامون این موضوع با یکدیگر به صحبت پرداختند که «ای کاش هر چقدر از باشگاه پول می‌گرفتیم همه را دلار می‌خریدیم».

تعدادی دیگر از بازیکنان باتجربه‌تر نیز که قبلا این کار را کرده‌اند به جوان‌ترها توصیه می‌کنند برای بی‌ارزش نشدن پول‌شان، دارایی نقدی خود را تبدیل به سکه و یا دلار کنند.

نکته جالب واکنش کادر فنی خارجی استقلال و شخص ساپینتو به این مسائل است که آن‌ها نیز از این بابت متعجب هستند که چرا تا این اندازه واحد پول ایران نسبت به قیمت دلار در حال کاهش است و حتی این موضوع را با ایرانی‌های کادر فنی نیز در میان گذاشته‌اند.

لازم به ذکر است قیمت دلار در بازار ارز ایران امروز (یک‌شنبه هفتم اسفند) از مرز ۵۸هزار تومان رد شد و همچنان اخبار نگران‌کننده‌ای در این‌باره شنیده می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها