مراوده یک بارسایی و یک رئالی؛

واکنش عجیب مسی به تعریف نادال: حرفی ندارم!

لیونل مسی از تعریف و تمجیدهای رافائل نادال ابراز خوشحالی کرد و همه نامزدهای کسب بهترین ورزشکار سال را شایسته بردن این جایزه دانست.

واکنش عجیب مسی به تعریف نادال: حرفی ندارم!
کد خبر: 598677
|
۱۴۰۱/۱۲/۰۳ ۱۳:۳۰:۴۱

به نقل از تلگراف، جایزه لاروس همه ساله به بهترین ورزشکار و تیم‌های ورزشی سال اهدا می‌شود. رافائل نادال و لیونل مسی از جمله نامزدهای جایزه جهانی لاروس در بخش بهترین ورزشکار سال بودند. نادال، قهرمان بیست‌ودو گرنداسلم تنیس، معتقد است مسی به خاطر رساندن آرژانتین به قهرمانی در جام جهانی شایسته این جایزه است. همین صحبت باعث شد تا مهاجم پاری‌سن‌ژرمن خیلی زود به صحبت‌های نادال واکنش نشان دهد.

به گزارش ایسنا، لیونل مسی نوشت: رافائل حرف‌هایت باعث شد حرفی نداشته باشم که بزنم. خیلی ممنونم. شما هم به خاطر رقابت و تلاشی که داشتید شایسته آن هستید. شما قهرمان هستید اما ما هنوز رقابت زیادی در این فصل داریم. همه نامزدها امسال شایسته این جایزه هستند.

علاوه بر مسی و نادال، دیگر نامزدهای بهترین ورزشکار سال کیلیان ام‌باپه، مکس فرشتاپن، قهرمان هلندی دو دوره فرمول یک، آرماند دوپلانتیس، قهرمان المپیک در رشته پرش با نیزه، و استفن کری، بسکتبالیست آمریکایی، است.

روجر فدرر با پنج لاروس رکورددار بردن این جایزه است. سال قبل نیز مکس فرشتاپن، قهرمان هلندی فرمول یک، توانست عنوان برترین ورزشکار مرد سال را به دست بیاورد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها