سرنوش تلخ ستاره برزیلی!

وضعیت فوتبالیست متجاوز سخت‌تر شد/ مخالفت دادگاه تجدید نظر با آزادی آلوس

اعتراض دنی آلوز به حکم اولیه قاضی پرونده تجاوزش برای بازداشت او تا زمان برگزاری دادگاه اصلی نتیجه نداد.

وضعیت فوتبالیست متجاوز سخت‌تر شد/ مخالفت دادگاه تجدید نظر با آزادی آلوس
کد خبر: 598503
|
۱۴۰۱/۱۲/۰۲ ۱۶:۲۹:۳۶

درخواست دنی آلوس و وکلایش برای صدور حکم آزادی موقت او به قید وثیقه تا زمان برگزاری جلسات رسیدگی به اتهامات این بازیکن برزیلی، از سوی دادگاه تجدیدنظر هم رد شد.

به گزارش تسنیم، طبق گزارش خبرگزاری رسمی اسپانیا پس از رد درخواست اولیه آلوس، وکلای او از طریق دادگاه تجدید نظر برای گرفتن حکم آزادی موقت موکل‌شان وارد عمل شدند اما این بار هم دادگاه با آزادی بازیکن سابق بارسلونا که به تجاوز به یک زن جوان اسپانیایی در یک کلوپ شبانه در ماه دسامبر سال گذشته متهم است، مخالفت کرد.

آلوس روز ۳۰ دسامبر بازداشت و اندکی بعد به دستور قاضی به زندان فرستاده شد. وکلای آلوس در همان ابتدا کار درخواست صدور قرار وثیقه داشتند اما با توجه به نبود قانون مبادله زندانیان میان اسپانیا و برزیل، قاضی دادگاه از بیم خروج متهم از اسپانیا، با این درخواست مخالفت کرد.  ظاهراً در این جلسه که پشت درهای بسته برگزار شد، آلوس دفاعیات خود را برای قاضی دادگاه تجدیدنظر توضیح و به او اطمینان داده که آنقدر در اسپانیا روابط و چیزهای مهمی دارد که نخواهد فرار کند. با تمام اینها، قاضی دادگاه تجدید نظر تحت تأثیر حرف‌های آلوس قرار نگرفت و رأی به ماندن او پشت میله‌ها داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها