سرمربی خارجی تیم ملی:

با این شرایط به ایران برنمی‌گردم!

سرمربی تیم ملی هندبال مردان ایران می‌گوید حاضر است قراردادش را با فدراسیون هندبال ایران تمدید کند اما نه با شرایط قبلی!

با این شرایط به ایران برنمی‌گردم!
کد خبر: 597152
|
۱۴۰۱/۱۱/۲۵ ۱۳:۱۰:۵۶

وسلین وویوویچ مونته‌نگرویی از ۲۵ اسفند سال گذشته هدایت تیم ملی هندبال مردان ایران را به عهده گرفت. قرار داد این مربی با فدراسیون برای بازی‌های کشورهای اسلامی قونیه و مسابقات قهرمانی مردان 2023 جهان (لهستان و سوئد) بود. 

به گزارش ایسنا، ملی‌پوشان ایران با هدایت وسلین در بازی‌های کشورهای اسلامی بعد از سالها مدال برنز را برگردن آویختند. آنها که با چهارمی در قهرمانی آسیا در زمان مربیگری مانوئل مونتایا فرناندز جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را بدست آورده بودند با هدایت وسلین عازم لهستان شدند و با شکست شیلی توانستند برای اولین بار در تاریخ هندبال ایران راهی دور اصلی مسابقات قهرمانی جهان شوند. 

آنها در پایان‌مسابقات با شکست مقابل تیم‌های مونته‌نگرو، اسپانیا، فرانسه، اسلوونی و لهستان در رده بیست و چهارم‌ مسابقات ایستادند. 

وسلین وویوویچ بعد از مسابقات قهرمانی مردان جهان به تهران بازنگشت و قرار شد یک ماه بعد از مسابقات قهرمانی جهان نظر نهایی‌اش در مورد ادامه همکاری‌ با فدراسیون را اعلام کند. البته او می‌گوید مشکلی با تمدید قرارداد ندارد ولی نه با شرایط قبلی! او هیچ مشکلی هم با مبلغ قرارداد ندارد. شرایط او برای تمدید قرارداد مثل همه مربیان قبلی چون مانوئل امکانات و دیدارهای تدارکاتی بیشتر است. 

وسلین وویوویچ  در مورد هندبال ایران اظهار کرد: هندبال ایران امکان بهتر شدن را دارد، اما رئیس فدراسیون همیشه می‌گوید مشکل پول است.

مربی تیم ملی هندبال مردان در ادامه گفت: بازیکنان و مربیان تیم ملی باید شرایط کاری بهتری داشته باشند. اگر تغییر می‌خواهند اول باید تفکر مسئولان تغییر کند. 

او در مورد تمدید قراردادش با هندبال ایران گفت: من حاضرم قرارداد را تمدید کنم ولی نه با شرایط قبلی و هیچ مشکلی با مبلغ قرارداد هم ندارم.

وسلین در پاسخ به این سوال که منظورتان از شرایط قبلی چیست، گفت: من زمان بیشتری برای تمرین تیم ملی، کادر حرفه‌ای و کامل‌تر و مسابقات بین‌المللی بیشتری می‌خواهم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها