رفتار سرمربی استقلال شنیع بود!

ساپینتو بیجا می‌کند به مردم ما توهین می‌کند

مدیر تیم فوتبال مس کرمان گفت: ساپینتو به ما توهین کرد و تعجب می‌کنم که چرا استقلال سرمربی خود را بازخواست نمی‌کند.

ساپینتو بیجا می‌کند به مردم ما توهین می‌کند
کد خبر: 595782
|
۱۴۰۱/۱۱/۱۸ ۰۹:۰۲:۵۱

حجت جهرمی دوشنبه شب در گفت وگویی تلویزیونی درباره اتفاقاتی که در دیدار با استقلال افتاد، اظهار داشت: از هواداران استقلال می‌خواهم تا بدون از تعصبات رنگی و تیمی گوش کنند. باید سرمربیان خارجی به خواسته‌ها و آداب رسوم ما احترام بگذارند و نباید به نوامیس ما بی‌احترامی کنند و نگاهی از بالا به پایین داشته باشند. چطور یک شخص خارجی به ما بدترین توهین‌ها را باید کند.

به گزارش ایرنا، وی افزود: ما با حضور افراد خارجی مشکلی نداریم. برخورد خوب مورایس سرمربی سپاهان دیدیم و اما رفتار ساپینتو شنیع بود و برای اولین بار اتفاق نیفتاد. او در انزلی به برانکارد لگد زد. تعجب می‌کنم که باشگاه استقلال چرا باید این همه بیانیه بدهد.

مدیر مس کرمان عنوان کرد: به خون همان شهدا تمام اتفاقاتی که رقم خورد عین واقعیت است و دنبال پیدا کردن مقصر نیستم. بحث من حیثیتی است و توقع داشتم مدیریت باشگاه که شخص موجهی است، سرمربی خود را مورد بازخواست قرار دهد. سرمربی خارجی استقلال تنها به یک ایرانی توهین نکرد بلکه به کل ملت ایران توهین کرد. وی رفتار مودبانه را کنار گذاشت. اگر فردی به عنوان میهمان بیاید و توهین کند آیا شما از آن فرد قدردانی می‌کنید؟

وی اضافه کرد: دستیار خارجی تیم استقلال چطور به خودش اجازه می‌دهد که می گوید اینجا جنگل است. اینها فکر می‌کنند مستعمره کشور پرتغال هستیم. من برای این حرف ه‌ا مدارک هم دارم. از شروع مسابقه یک آداب و رسومی داریم که نیمکت میزبان سمت نیمکت میهمان برای خوشامد گویی می‌رود. ساپینتو از همان اول از سرمربی ما روی برگرداند و دستی از پشت سر داد و بعد عکس هم نگرفت.

حجتی گفت: گل اول را زدیم مربی ما هیجانی شد و داشت خوشحالی می‌کرد، ساپینتو سمت مربی ما آمد و لگد زد. داور چهارم این صحنه را دید و به ساپینتو اخطار داد. گل سوم را استقلال را زد او اومد سمت نیمکت ما حرکات زشتی انجام داد و توهین‌هایی کرد که مترجم ما متوجه شد. مربی گلرهای ما نیز وقتی متوجه این توهین‌ها شد، به سینه ساپینتو زد. به ناموس یک جوان توهین شده و او نتوانست سکوت کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها