ادعای عجیب متهم اصلی تجاوز در مدرسه فوتبال مشهد؛

کار آمریکایی‌هاست!/ حتما ما هم شکایت می‌کنیم

فردی که مورد اتهام تعرض به نوجوانان مدرسه فوتبال قرار گرفته با انتشار یک متن بلندبالا در این گروه تلگرامی مدعی شد که این خبر صرفا یک سناریو از سوی اتاق فکری در کشور آمریکا است تا چهره نظام جمهوری اسلامی ایران را خراب کند.

 کار آمریکایی‌هاست!/ حتما ما هم شکایت می‌کنیم
کد خبر: 593016
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۳ ۱۱:۵۳:۵۸

والدین ۱۵ نفر از بازیکنان یک باشگاه و مدرسه فوتبال در مشهد با مراجعه به حراست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از یک باشگاه و مربیان آن به‌خاطر تعرض به فرزندان‌شان شکایت کردند.

به گزارش هم‌میهن، این خبری است که در یکی دو روز گذشته، با انتشار یک استوری توسط یکی از خبرنگاران شهر مشهد، بازتاب گسترده‌ای داشت. پیگیری ها مشخص کرد که این خبر، ابعاد گسترده‌ای در کنار «تعرض به نوجوانان مدرسه فوتبال مشهد» دارد.

نکته عجیب اما جایی است که در یک گروه تلگرامی که متشکل از مالکین مدارس فوتبال در مشهد است، فردی که مورد اتهام تعرض به نوجوانان این مدرسه فوتبال قرار گرفته با انتشار یک متن بلندبالا در این گروه تلگرامی مدعی شد که این خبر صرفا یک سناریو از سوی اتاق فکری در کشور آمریکا است تا چهره نظام جمهوری اسلامی ایران را خراب کند. این فرد با اسم مخفف «ع.پ» در ادامه در گفت‌وگو با خبرنگار هم‌میهن مدعی شد: «هیچ اتفاق ناگواری رخ نداده و شکایتی نیز از سوی این مدرسه فوتبال تنظیم شده تا افرادی که چنین اتهامی می‌زنند پاسخگو باشند.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها