واکنش سرمربی چوکا به حرف‌های جنجالی‌اش؛ فی‌البداهه و طنزگونه حرف زدم/ وقتی گفتم در رختکن را باز می‌کنم یعنی تماشاگران من را هم بزنند!

جهانبخش جعفری: من بعثت کرمانشاه را در لیگ دسته دوم نگه داشتم

سرمربی تیم چوکا تالش گفت: اینکه من گفته‌ام درب رختکن را باز می‌کنم تا با چوب شما را بزنند یعنی من را هم بزنند، چون من هم مثل بازیکنان مسئول هستم.

واکنش سرمربی چوکا به حرف‌های جنجالی‌اش؛ فی‌البداهه و طنزگونه حرف زدم/ وقتی گفتم در رختکن را باز می‌کنم یعنی تماشاگران من را هم بزنند!
کد خبر: 592587
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۲:۲۵:۱۷

جهانبخش جعفری در خصوص قبول سرمربیگری چوکا تالش که با ۶ امتیاز در قعر جدول رده‌بندی لیگ برتر است، اظهار داشت: تیم چوکا در نیم فصل اول بردی را به دست نیاورد و بازیکنان تیم از لحاظ روحی روانی تحت فشار بودند. خوشبختانه در چند روز اخیر و با تعهد مالی مالک و همچنین حمایت‌های مدیرعامل باشگاه ۱۰ درصد از مطالبات بازیکنان واریز شد. علاوه بر این از لحاظ سخت‌افزاری، خورد و خوراک و جا و مکان شرایط تیم بهتر شد. هواداران هم متوجه این موضوع شده‌اند و استقبال خوبی از تیم شهرشان داشته‌اند. فضا بهتر شده و ما محکوم هستیم تا در اولین بازی پیش رو پر نشاط و با انگیزه بازی کنیم تا به نخستین ۳ امتیاز فصل دست پیدا کنیم.

به گزارش آنا، سرمربی تیم چوکای تالش در مورد فیلمی که از رختکن تیمش منتشر شده و در آن فیلم وی به بازیکنان می‌گوید اگر نتیجه نگیرید چوب به دست هواداران داده می‌شود تا آنها را بزنند، تصریح کرد: حالتی که من صحبت کردم بیشتر طنزگونه بود ولی واقعیت امر و آنچه در پشت ماجرا قرار دارد این است که ما آمدیم تا اینجا با همه قدرتی که داریم نتیجه بگیریم و حاضریم در این راه جانمان را هم بدهیم. برای تماشاگران و مردم بازی می‌کنیم و برای کسب نتیجه باید جان بدهیم. چوکای تالش از لحاظ تماشاگر و هوادار از خیلی تیم‌ها وضعیت بهتری دارد و آنها وحشتناک عاشق تیم شهرشان هستند. شهر کوچکی داریم اما مردم آن علاقه بیش از حدی به تیم شهرشان دارند و موظف هستیم هر آنچه داریم برای کسب نتیجه بگذاریم. من هم جزئی از تیم هستم و مسئولیت کسب نتایج با تمام اعضای تیم با شرح وظایف مشخص است. همان‌طور که انتظار داریم تماشاگران از تیم حمات کنند اگر نتیجه نگیریم هم آنها می‌توانند از اعضای تیم بخواهند بابت عدم کسب امتیاز لازم توضیح بخواهند. 

وی ادامه داد: اینکه من گفته‌ام درب رختکن را باز می کنم تا با چوب شما را بزنند یعنی من را هم بزنند چون من هم مثل بازیکنان مسئول هستم. اگر تیم نتیجه نگیرد حق طبیعی تماشاگر است که هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد. تیمی که در ۱۶ بازی فقط ۶ امتیاز می‌گیرد باید چه تلنگری به این تیم زده شود تا به خود بیاید؟ یک عده‌ای مثبت و برخی منفی دیدند ولی بحث ما چیز دیگری بود. من حرف‌های دیگری هم زدم. اینکه ما اینجا برای کار آمدیم و نباید پشت سر مربیان قبلی حرف بزنیم. اینکه گفتم پولتان را بگیرید و بازی کنید. حتی گفتم پول بگیرید و اگر نمی‌خواهید برای تیم بازی نکنید بروید تا تکلیف خود را بدانیم برای آنکه باید دلی برای تیم بازی کنید. عده‌ای شیطنت کردند ولی مشکلی نیست. ما با نیت مشخصی آمدیم تا بتوانیم تیم را در لیگ یک حفظ کنیم. فکر خاصی پشت این حرف‌ها نبوده بلکه فی‌البداهه گفتم تا بتوانم تیم را از لحاظ روحی آماده بازی کنم. فصل گذشته شهرداری بم و همچنین بعثت کرمانشاه را در لیگ دسته دوم نگه داشتم. زمانی نفت امیدیه را از رده چهاردهم به پنجم رساندم. در لیگ برتر تیم پانزدهم را تحویل می‌گیرند و چهاردهم یا سیزدهم تحویل می‌دهند اما چون سقوط نکردند خیلی بازتاب پیدا می‌کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها