کد خبر: 592234
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۱۷:۵۷:۵۴
| |

پاسخ مبهم مدیرعامل تراکتور به جدایی مهاجم سرشناس

بازگشت کاوه رضایی به استقلال؟

مدیرعامل باشگاه تراکتور پاسخ روشنی به یک شایعه درباره کاوه رضایی نداد.

بازگشت کاوه رضایی به استقلال؟
کد خبر: 592234
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۱۷:۵۷:۵۴

طی روزهای اخیر و با آغاز نقل و انتقالات زمستانی، شایعاتی درباره بازگشت کاوه رضایی به استقلال مطرح شده است.

به گزارش فارس، مهاجم لژیونر فوتبال کشورمان که در نقل و انتقالات تابستانی به جمع آبی‌ها اضافه شد، به دلیل پر بودن لیست استقلال به تبریز رفت و نتوانست برای تیم ساپینتو بازی کند.

از همان روزهای اولی که رضایی به تراکتور رفت، این شایعه مطرح شد که بر اساس توافق دو باشگاه در نیم فصل به استقلال بر می‌گردد. این در حالیست که ایوب بهتاج مدیرعامل وقت تراکتور بارها در پاسخ به این شایعه، فقط بر قرارداد یکساله رضایی و باشگاه تبریزی تاکید کرد.

با تغییر در مدیریت باشگاه تراکتور و حضور هوشنگ نصیرزاده، این موضوع چند بار از او نیز سوال شد و نصیرزاده هم هر بار بر تمایل دو طرف بر ادامه همکاری تاکید کرد.

وی در تازه‌ترین اظهارات خودش، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا کاوه رضایی در تراکتور ماندنی است، گفت: خمز به او بسیار علاقه‌مند است و می‌گوید رضایی بازیکن ششدانگ و کاملی است. خمز علاقه دارد رضایی اینجا بماند. باشگاه و بازیکن با رضایت کامل در خدمت هم هستند. فعلا تقاضایی برای رفتنش (کاوه رضایی) مطرح نشده و امیدواریم در تراکتور بماند. خمز می‌گوید اگر رضایی در تراکتور باشد اتفاق خیلی خوبی است.

صحبت‌های نصیرزاده در حالیست که او به صورت قاطع از جدایی رضایی صحبت نمی‌کند و تنها امیدوار است این بازیکن در تراکتور بماند. نصیرزاده از عدم وجود درخواست برای جدایی کاوه رضایی می‌گوید اما با اینحال شایعه توافق قبلی دو باشگاه برای بازگشت این مهاجم باتجربه هنوز موضوعی است که چه در زمان بهتاج و چه الان با مدیریت نصیرزاده به صورت مبهم باقی مانده و پاسخ صریحی به آن داده نشده است.

با وجود تمام این شایعات و گمانه‌زنی‌ها، باشگاه استقلال همچنان برای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی‌اش دچار چالشی جدی است و اگر این مشکل برطرف نشود قادر به جذب بازیکن جدیدی نیست.

علاوه بر این، پُر بودن لیست بازیکنان تیم استقلال نیز مساله دیگریست و باید دید آیا مسئولان باشگاه در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، می‌توانند برای قطع همکاری با بازیکنی به توافق برسند یا خیر.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها