دور جدید اردوی تیم ملی کشتی آزاد آغاز شد

بازگشت حسن یزدانی به اردوی تیم/ قاسم‌پور هم هست

دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در اولین تورنمنت رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی از روز جمعه با دعوت از حسن یزدانی و کامران قاسمپور و ۸ کشتی‌گیر دیگر آغاز خواهد شد.

بازگشت حسن یزدانی به اردوی تیم/ قاسم‌پور هم هست
کد خبر: 592231
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۱۷:۳۴:۴۷

درحالیکه از صبح امروز (چهارشنبه) مسابقات قهرمان کشوری کشتی آزاد بزرگسالان در غیاب پژمان درستکار سرمربی تیم ملی، در سالن هفت‌تیر تهران آغاز شده، دور جدید اردوی تیم ملی هم برای شرکت در تورنمنت رنکینگ‌دار زاگرب نیز از روز جمعه در کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود که به نظر می‌رسد درستکار در این اردو و شاید سفر به کرواسی نیز غیبت داشته باشد.

به گزارش تسنیم، رضا اطری در 61 کیلو، رحمان عموزاد در 65 کیلو، امیرمحمد یزدانی در 70کیلو، یونس امامی در 74 کیلو، محمد نخودی و علی سوادکوهی در 86 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو، کامران قاسم‌پور در 92 کیلو، امیرعلی آذرپیرا در 97 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلو 10 کشتی‌گیری هستند که به این اردو دعوت شدند و تمرینات‌شان را زیر نظر  محسن کاوه (مدیر تیم‌های ملی)، احسان امینی، مصطفی آقاجانی، اباذر اسلامی، فرید دژم خوی و ایمان محمدیان دنبال خواهند کرد.

از این جمع اطری، امامی، سوادکوهی، حسن یزدانی، آذرپیرا و زارع قرار است در اولین تورنمنت رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی که 12 تا 16 بهمن در کرواسی برگزار می‌شود، کشتی بگیرند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها