اتفاق باورنکردنی در کنفدراسیون فوتبال آسیا:

وقتی فوتبال ایران در سید ۲ آسیا قرار گرفت/ آیا پای کارشکنی AFC در میان است؟

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که چندی پیش با شکست برزیل قهرمان جام بین قاره ای شد، در سید بندی مسابقات جام ملت های آسیا در سید ۲ قرار گرفته است!

وقتی فوتبال ایران در سید ۲ آسیا قرار گرفت/ آیا پای کارشکنی AFC در میان است؟
کد خبر: 592178
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۱۱:۲۱:۴۶

مسابقات جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا و انتخابی جام جهانی  از تاریخ ۱۶ مارس (۲۵ اسفند ۱۴۰۱) تا ۲۶ مارس (۶ فروردین ۱۴۰۲) در تایلند برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرورزشی، قرار گرفتن ایران در سید دو تیم های آسیایی تعجب خیلی ها را به همراه داشته است! برای خیلی های جای سوال است چطور تیمی که برزیل، تیم نام آور در فوتبال ساحلی را شکست می دهد و قهرمان جام بین قاره ای می شود، در جمع بین تیم های آسیایی در سید ۲ قرار می گیرد؟ آیا کارشکنی کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تکرار شده است؟

در جام جهانی قبلی فوتبال ساحلی که مسابقات جام ملت های آسیا و انتخابی جام جهانی برگزار نشد، کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم ایران را برای حضور در مسابقات جام جهانی انتخاب نکرد! به این خاطر که ایران در دوره پیشین مسابقات جام ملت های آسیا در مرحله گروهی حذف شده بود و این بار هم سید بندی تیم ها بر اساس آخرین نتایج تیم ها در مسابقات جام ملت های آسیا است.

سید بندی مسابقات جام ملت های فوتبال ساحلی آسیا از این قرار است؛ ژاپن، امارات و عمان تیم های اول تا سوم دور گذشته این مسابقات به همراه تایلند میزبان در سید یک قرعه‌کشی قرار گرفتند. ایران در دور قبلی بازی ها با شکست در برابر عمان از حضور در جمع ۴ تیم برتر مسابقات باز ماند.

سید یک: تایلند، ژاپن، امارات و عمان

سید ۲: فلسطین، لبنان، ایران و بحرین

سید ۳: مالزی، چین، کویت و افغانستان

سید ۴: ازبکستان، عربستان سعودی، اندونزی و قرقیزستان

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها