دروازه‌بان تیم ملی فاش کرد

علیرضا بیرانوند: هنوز هم در شوک هستم!

علیرضا بیرانوند می‌گوید پرسپولیس برای کسب قهرمانی حق اشتباه ندارد.

علیرضا بیرانوند: هنوز هم در شوک هستم!
کد خبر: 591376
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۳ ۱۹:۴۵:۱۳

علیرضا بیرانوند درباره درخشش خود با پیراهن پرسپولیس صحبت کرده است.

به گزارش ایلنا گفت‌وگوی بیرانوند را در ادامه می‌خوانید

به نظر حضورت در اروپا به لحاظ دروازه‌بانی خصوصاً در ارسال پاس‌های گلت خیلی تأثیر‌گذار بوده و به قول بعضی از کارشناسان مانند کامپیوتری شدی که بهترین تصمیم را برای ارسال پاست می‌گیری.

باور کنید آنجا برایم اتفاقاتی رخ داد که هنوز در شوکم ولی قطعاً به لحاظ فوتبالی خیلی به سودم شد و کمکم کرد و سعی کردم از آن تجربه نهایت بهره را ببرم. تعریفی هم که کردید نظر لطف شما و بقیه دوستان است و من تنها سعی کردم وظیفه خودم را به بهترین شکل ممکن انجام بدهم و خدا را شکر که این‌طور هم شد و من در کنار بقیه همبازیانم نتیجه گرفتیم و به دور بعدی جام حذفی رسیدیم.

اما واقعاً پاس‌هایت برای هم‌تیمی‌هایت بسیار باارزش است و به نظر بعد از پاس گلی که در بازی با نساجی دادی قصد ‌داری بیشترین پاس گل را بدهی.

کاری که من انجام می‌دهم نتیجه تمرین خوب و اعتمادی است که مربی‌ام و هوادارانمان به من می‌دهند و باور کنید با روحیه مثبت و انرژی که می‌گیرم سعی می‌کنم بهترین پاس‌ها و بهترین عملکرد را ارائه بدهم و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم جواب اعتماد هواداران‌مان را بدهیم.

به نظر بعد از کسب صدرنشینی در لیگ قصد دارید در جام حذفی هم قهرمان شوید.

کار ما برای موفقیت نهایی در جام حذفی تازه شروع شده به همین دلیل خوب می‌دانیم برای کسب قهرمانی چند بازی دیگر باقی مانده که باید پیروز شویم و در هیچ بازی هم حق اشتباه نداریم تا به امید خدا به هدفی که داریم در جام حذفی برسیم.

چرا در بازی مقابل تیم ون پارس خیلی سخت پیروز شدید؟

به هر حال تیم‌های دست یکمی شاید چند سال یک بار در جام حذفی فرصت بازی مقابل پرسپولیس را پیدا کنند به همین دلیل به بازیکنان‌مان هم گفته بودم که نباید سورپرایز بشویم. گل‌های زیادی را نزدیم که در نهایت کار به ضربات پنالتی کشیده شد اما خدا را شکر در ضیافت پنالتی‌ها به برتری رسیدیم.

گفته شده حتی بیشتر از هافبک‌ها پاس گل می‌دهی.

همه بازیکنان ما جزو بهترین‌ها هستند و هر پاس گل یا به شکل کلی پاسی که من می‌دهم نتیجه اعتمادی است که هم‌تیمی‌ها و کادر فنی و هواداران‌مان به من می‌دهند و موجب می‌شوند من با تمام توانم پاس بدهم و بهترین عملکرد را داشته باشم.

از ابتداهم دروازه‌بان پنالتی‌گیری بودی اما چطور شد که جز یک پنالتی بقیه پنالتی‌های تیم ون پارس را در ضیافت پنالتی‌ها مهار کردی؟

این موفقیت نتیجه کمک هم‌تیمی‌هایم به من است چون بچه‌های تیم به من کمک می‌کنند و هر روز بعد از تمرین خیلی از بازیکنان در تمرین می‌مانند و پنالنی می‌زنند که این موضوع و تمرین پنالتی خیلی بیشتر به من کمک کرده تا برای پنالتی در اوج باشم و شرایط خیلی خوبی داشته باشم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها