درخواست یک روزنامه اصلاح‌طلب از مردم؛ فشار را از تیم ملی برداریم
کد خبر: 583661
۱۴۰۱/۰۹/۰۱ ۱۷:۵۰:۴۹

درخواست یک روزنامه اصلاح‌طلب از مردم؛ فشار را از تیم ملی برداریم

روزنامه هم‌میهن نوشت: تیم ملی برخاسته از ملت ایران است. امیدوارم برای دو بازی بعد، از زیر فشار سهمگین این روزها در فضای مجازی و رسانه‌ای خارج شود تا نتایج بهتری در جام جهانی 2022 قطر کسب شود.

روزنامه هم‌میهن تیم فوتبال کشور را برخاسته از «ملت ایران» دانسته و از مردم خواسته فشار و استرس را از تیم ملی بردارند تا در بازی‌های بعدی نتیجه بهتری بگیرند.

به گزارش هم میهن، آنها (بازیکنان تیم ملی فوتبال) هم از همین مردم هستند با احساسات و عواطفی مشابه . این تیم به جای ایجاد شکاف، می‌توانست و می‌تواند تا یکی از مولفه‌های همبستگی مردم در این روزهای سخت باشد‌. می‌تواند آزمونی باشد برای تمرین انصاف در شرایط خشم و اعتراض. تمرینی برای گم نکردن خط درست از فریب و دوست از غیر دوست. هرچند این واقعیتی است که حجم ناراحتی در کشور به حدی است که عدم تمایل به پی‌گیری فوتبال امر عجیب و غریبی نباشد. اما فوتبال ندیدن یک چیز است و سیبل خشم معترضان شدن، امری دیگر. آن هم با توجه به همراهی‌های زیادی که اکثر این بازیکنان و کل جامعه ورزشی و فوتبالی کشور داشته‌اند.

در ادامه این مطلب تاکید شده است: این تیم، تیم ملی برخاسته از ملت ایران است. اگر ببرد، سربلندی‌اش برای همه ایرانیان در جای جای جهان است و اگر ببازد هم افتخاری ندارد. امیدوارم برای دو بازی بعد، از زیر فشار سهمگین این روزها در فضای مجازی و رسانه‌ای خارج شود تا نتایج بهتری در جام جهانی 2022 قطر کسب شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 3 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی