مشکلی با رونالدو ندارم
کد خبر: 583050
۱۴۰۱/۰۸/۲۸ ۰۹:۴۲:۵۶

مشکلی با رونالدو ندارم

بعد از انتشار عکس‌های رونالدو و فرناندز از رختکن پرتغال باعث شده تا شایعاتی مبنی بر اختلاف این 2 بازیکن مطرح شده است. شایعاتی که برونو فرناندز آنها را رد گرده است.

برخورد سرد برونو فرناندز با کریستیانو رونالدو بعد از رسیدن به اردوی پرتغال باعث شد تا شایعات زیادی درباره اختلاف بین این دو بازیکن به وجود آید.

به گزارش ایسنا، فرناندز و کریستیانو رونالدو در منچستر یونایتد هم همبازی هستند و مصاحبه اخیر کریستیانو رونالدو نشان داد که او رابطه خوبی با هموطن خود ندارد.

اما فرناندز تاکید کرد که هیچ مشکلی با رونالدو ندارد. او گفت: من مصاحبه اخیر رونالدو را نخوانده‌ام و چیزی در این زمینه نمی‌دانم. تنها نکته‌ای که می‌توانم بگویم این است که اینجا تیم ملی است و همه روی موفقیت تیم تمرکز دارند.

او ادامه داد: من از سال ۲۰۱۷ که به تیم ملی پیوستم سرمربی تیم تاکید کرد که باید فقط روی تیم ملی تمرکز کرد و مسائل باشگاهی را فراموش کرد و من هم چنین نظری دارم. همه بازیکنان آماده هستند تا یک جام جهانی خوب را تجربه کنند.

برونو فرناندز در پایان صحبت های خود به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت: رونالدو پنجمین جام جهانی خود را تجربه می کند و همواره عملکرد خوبی از خود نشان داده است. من هیچ مشکلی با رونالدو ندارم.

تیم ملی فوتبال پرتغال در جام جهانی ۲۰۲۲ با تیم های غنا، اروگوئه و کره جنوبی همگروه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی