قهرمان اسنوکر ایران بعد از پیروزی برابر مرد شماره 2 جهان؛ سلبی حریف آسانی نبود
کد خبر: 582638
۱۴۰۱/۰۸/۲۵ ۰۸:۵۴:۴۰

قهرمان اسنوکر ایران بعد از پیروزی برابر مرد شماره 2 جهان؛ سلبی حریف آسانی نبود

قهرمان اسنوکر ایران درباره پیروزی بزرگ خود مقابل مرد شماره 2 اسنوکر جهان گفت: مارک سلبی حریف آسانی نبود.

حسین وفایی ملی پوش اسنوکر ایران که در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی انگلستان شرکت کرده است، در دور اول این مسابقات به مصاف مارک سلبی مرد شماره ۲ اسنوکر جهان رفت و موفق شد با نتیجه ۶ بر ۴ به پیروزی برسد. وفایی با این پیروزی موفق شد به جمع ۱۶ اسنوکرباز برتر این مسابقات راه پیدا کند. با این پیروزی ملی پوش اسنوکر ایران می‌بایست با جک لیزووسکی در مرحله یک هشتم به رقابت بپردازد. وفایی درحالی مقابل این اسنوکرباز انگلستانی به پیروزی رسید که در رتبه ۲۰ جهان ایستاده است.

به گزارش ایسنا، وفایی پس از این پیروزی درخشان گفت: تحت فشار بودن را دوست دارم. باید بگویم که رقابت تحت فشار می‌تواند بازی‌ام را پیشرفت دهد. مسابقه مقابل سلبی رقابت سختی بود. همه می‌دانند که مارک سلبی چقدر بازیکن سختی است. صادقانه بگویم، او حریف خیلی سرسختی است.

ملی پوش اسنوکر ایران ادامه داد: وقتی بازی‌ را شروع کردم اصلا مثبت نبودم، خیلی فکر می‌کردم و احساس می کردم تکنیکم اشتباه است. در پایان، من موفق شدم یک تکنیک خوب پیدا کنم. من قبلاً یک بازیکن هجومی بودم، اما اکنون خیر. این درست مانند شطرنج است. اگر ما اشتباهی بازی‌کنیم، در یک ثانیه همه چیز می تواند تغییر کند. اگر می خواهید به اوج برسید، باید بهترین بازی خود را مقابل بازیکنان بزرگ انجام دهید.

وفایی ادامه داد: پس از وقفه در بازی‌هایم، مردم سرزمینم به من پیام می دادند و انرژی مثبت زیادی برایم می‌فرستادند. من دوباره شروع کردم به جنگیدن تا مردمم را خوشحال کنم. دوست دارم تحت فشار باشم، از بازی کردن در مقابل جمعیت بزرگ لذت می برم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 3 رای موافق و 2 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی