حضور سرزده کی‌روش و ملی پوشان در یک مرکز خیریه
کد خبر: 582246
۱۴۰۱/۰۸/۲۲ ۱۶:۵۷:۴۱

حضور سرزده کی‌روش و ملی پوشان در یک مرکز خیریه

​سرمربی و بازیکنان تیم ملی به صورت سرزده در خیریه بهشت امام رضا (ع) حضور یافتند و با کودکان و نوجوان این مرکز دیدار و گفتگو داشتند.

ملی پوشان کشورمان فردا عازم قطر می شوند تا خود را آماده بازی های حساس جام جهانی 2022 کنند. در حالی که سرمربی تیم ملی کشورمان هنوز اسامی بازیکنان دعوت شده برای حضور در قطر را اعلام نکرده است امروز به همراه ملی پوشان حاضر در تمرین به صورت سرزده در خیریه بهشت امام رضا (ع) حضور یافتند و با کودکان، نوجوانان و جوانان حاضر در این خیریه دیدار صمیمی برگزار کردند.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، کی‌روش در ابتدا خطاب به بازیکنان تیم ملی گفت: بچه‌ها ببینید هواداران واقعی شما چه کسانی هستند.

او سپس رو به کودکان حاضر در این خیریه گفت: توقع شما از بازیکنان تیم ملی چیست؟ که آن‌ها گفتند: دوست داریم محکم و خوب بازی کنید تا دل مردم شاد شود.

چند نفر از بچه‌های خیریه درباره بازی‌های پیش روی تیم ملی با سرمربی تیم ملی به گفت‌وگو پرداختند و حتی تحلیل‌های فنی خود را درباره بازی با انگلیس ارائه کردند.

بازیکنان تیم ملی نیز با اهدای لباس‌های ایران به آنها قول دادند که از این پس فرصت بیشتری برای دیدار با آن‌ها اختصاص دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی