خوشحالم که با انگلیس بازی می‌کنیم/ هدف ما ایجاد شادی و افتخار است
کد خبر: 582201
۱۴۰۱/۰۸/۲۲ ۱۲:۵۰:۲۴

کی‌روش:

خوشحالم که با انگلیس بازی می‌کنیم/ هدف ما ایجاد شادی و افتخار است

کارلوس کی روش مربی تیم ملی فوتبال گفت: از بازی با انگلیس خوشحالم، همانطور که از بازی با پرتغال یا اسپانیا خوشحال بودیم. ما خوشحالیم که با بهترین تیم‌های جهان بازی می‌کنیم زیرا این زندگی ماست.

کی روش بعد از جدایی از مصر دوباره به ایران بازگشت تا با تیم ملی ایران راهی جام جهانی 2022 قطر شود. رقابت هایی که می تواند برای او یک چالش جدید باشد. او از اینکه تیمش قرار است با انگلیس بازی کند بسیار خوشحال است.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در صحبت با ESPN درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام جهانی صحبت کرد که مهم‌ترین بخش‌های آن را در ادامه می‌خوانید.

*برای من بد نیست که احساس کنم این فشار به بالا رفتن مسئولیت‌ها، انگیزه و وظایفمان منجر می‌شود. انتظارات ما برای عملکرد خوب دقیقاً در حد بقیه است. می‌خواهیم پیشرفت کنیم و بهتر شویم و مطمئناً انتظارصعود به مرحله دوم جام جهانی وجود دارد. هیچ چیز تغییر نکرده است. ما برای سومین جام جهانی خود با همان باور و همان جاه طلبی حضور خواهیم داشت.

*از بازی با انگلیس خوشحالم، همانطور که از بازی با پرتغال یا اسپانیا خوشحال بودیم. ما خوشحالیم که با بهترین تیم‌های جهان بازی می‌کنیم زیرا این زندگی ماست.

*ما کار می کنیم که در بین بهترین تیم‌های جهان و در بین بهترین بازیکنان قرار بگیریم. بنابراین حضور در کنار این تیم‌ها لحظه‌ای از شادی را رقم می زند. در این لحظه جزو ۳۲ تیم برتر جهان هستیم، پس بیایید از آن لذت ببریم.

*انگلیس یک تیم برتر است. شکی نیست که در چند سال اخیر  رشد کرده است و توانسته تیم بهتری شود اما من نمی گویم این تیم بهتر از آن تیمی است که بازیکنانی چون دیوید بکام و پل اسکولز را داشتند. این تیم در سطح آن تیمی که چنین بازیکنانی داشتند نیست.

*انگلیس اکنون یک چشم‌انداز روشن دارد و بازیکنان این تیم می‌دانند که باید در جام جهانی چه‌کار کنند. ما با یک ترکیب کاملاً جدید روبرو خواهیم بود و نسبت به دوره‌های قبل نیز جام جهانی متفاوتی است و بازیکنان در میانه‌های فصل در تیم حضور دارند.

*من پیشرفت فوتبال را در همه جا می‌بینم. فوتبال در ایالات متحده در حال پیشرفت است و تصمیمات سریع از سوی بازیکنان گرفته می شود بنابراین ما باید از آن آگاه باشیم. این اتفاق برای همه کشورها از جمله ایالات متحده رخ می دهد و سال به سال آنها در حال پیشرفت هستند. اکنون آنها بازیکنان بزرگی دارند. بازیکنان فوتبال ایالات متحده به سرعت در حال رشد هستند و با کشورهای دیگر و سایر قاره های جهان مقایسه می شوند.

*آنچه ما در جام جهانی انتظار داریم، بازی‌ها و نمایش عالی است. ایران، انگلیس، ولز، اسپانیا، پرتغال، ایالات متحده آمریکا همه باید تنها با یک هدف درگیر باشند تا شادی و افتخار ایجاد کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی