برای کسب افتخار، غرور و شادی خواهیم جنگید/ خوشحالم که یک جام جهانی دیگر با ایران هستم
کد خبر: 581613
۱۴۰۱/۰۸/۱۷ ۲۲:۲۲:۴۳

کی روش:

برای کسب افتخار، غرور و شادی خواهیم جنگید/ خوشحالم که یک جام جهانی دیگر با ایران هستم

سرمربی تیم ملی کشورمان که به دلیل کسالت نتوانست در مراسم رونمایی از پیراهن و بدرقه تیم ملی حضور یابد در تماسی تصویری در این مراسم به صحبت پرداخت.

کارلوس کی روش در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در تماس تصویری با محل برگزاری مراسم اظهار داشت: از همه شما عزیزان به دلیل غیبت در این مراسم زیبا در این شرایط عذرخواهی می‌کنم. به همه مربیان بازیکنان فوتبال ایران، سومین صعود پیاپی به جام جهانی را تبریک عرض می‌کنم.

​به گزارش فارس، سرمربی تیم ملی ایران گفت: مطمئنا این یک دست آورد بسیار بزرگی برای فوتبال ایران است و من هم بسیار خرسند هستم که در این مسیر جام جهانی قطر در ایران هستم و از همه مهم‌تر خیلی خوشحالم که یک جام جهانی دیگر با تیم ملی ایران در این رقابت بزرگ دنیای فوتبال حضور دارم.

وی افزود: ایمان دارم تمام بازیکنام و کادر من و تمام کسانی که ما را در این مسیر همراه ما هستند، برای کسب بهترین نتیجه و کسب افتخار و غرور و شادی فوتبال در کنار هم خواهیم جنگید. آرزوی ما این است که برای هواداران فوتبال ایران شادی را به ارمغان بیاوریم. با توجه به رفتاری که از بازیکنان دیده‌ام آنها به این هدف خواهند رسید.

کی روش در ادامه گفت: من از همه کسانی که ما را در این راه همراهی و حمایت می‌کنند تشکر می کنم. این حمایت ها باعث افتخار است. ما در سطحی که همه انتظار دارند فوتبال بازی خواهیم کرد و خواهیم جنگید. حامیان ما هم از این عملکرد ما مفتخر خواهند بود. اگر اجازه بدهید باز هم می‌خواهم از این که بار دیگر  در جام جهانی هدایت تیم ملی را به من دادید تشکر کنم.  از این فرصت استفاده می کنم از همه کسانی که در مراسم امشب حضور داشتند تشکر کنم. به امید دیدار.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 2 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی