چلسی به دنبال خرید هری کین
کد خبر: 574974
۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ۱۱:۴۷:۲۲

چلسی به دنبال خرید هری کین

رسانه‌های اروپایی گزارش داده‌اند که آبی‌های لندن به دنبال خرید هری کین، مهاجم تیم ملی انگلیس و باشگاه تاتنهام هستند.

گراهام پاتر که اخیراً جانشین توماس توخل در چلسی شد، به نظر می‌رسد برنامه خاصی برای تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایتش دارد. بر اساس گزارش پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا؛ سرمربی انگلیسی آبی‌پوشان لندنی خواهان به خدمت گرفتن هری کین است و از مدیران باشگاه چلسی خواسته تا مهاجم انگلیسی تاتنهام را به خدمت بگیرند. انتظار می‌رود چلسی تابستان آینده شانس خود را برای به خدمت گرفتن کین 29 ساله امتحان کند و حتی به این منظور آماده معاوضه روملو لوکاکو با کاپیتان تاتنهام است.

به گزارش تسنیم، لوکاکوی 29 ساله که در حال حاضر به طور قرضی برای اینتر بازی می‌کند، گفته می‌شود تمایل دارد فصل آینده هم برای این تیم ایتالیایی بازی کند و قصد رفتن به تاتنهام در جریان معاوضه با کین را ندارد، این در حالی است که گفته می‌شود اینتر پیش از این با چلسی برای استفاده قرضی از این مهاجم بلژیکی برای یک فصل دیگر هم توافق شفاهی رسیده است.

هری کین که پیش از این مورد توجه دو باشگاه منچسترسیتی و منچستریونایتد بوده، تا پایان ماه ژوئن 2024 تحت‌قرارداد تاتنهام است. کاپیتان اسپرز تاکنون در 395 بازی برای تاتنهام به میدان رفته و آمار 254 گل‌زده و 60 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی