عراق هم اسکوچیچ را نخواست
کد خبر: 574678
۱۴۰۱/۰۶/۲۸ ۱۴:۱۳:۳۹

عراق هم اسکوچیچ را نخواست

طبق ادعای برخی رسانه ها رئیس فدراسیون عراق با حضور اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال این کشور مخالفت کرده است.

چند روز پیش بود که مصاحبه‌ای به نقل از دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران منتشر شد. او در بخشی از این مصاحبه گفته بود که از تیم ملی فوتبال عراق پیشنهاد دارد. البته اسکوچیچ با انتشار پیامی، هرگونه مصاحبه و گفتگوی منتسب به خود را تکذیب کرد اما این ماجرا از سوی رسانه‌های کشور عراق پیگیری شد.

به گزارش خبرورزشی، این پیگیری‌ها نشان می‌دهد پیشنهاد از عراق برای اسکوچیچ وجود داشته است و یک رسانه عراقی حتی فاش کرد رئیس فدراسیون فوتبال عراق با حضور مربی سابق ایران مخالفت کرده است.

وب سایت خبری «ایرث نیوز» عراق به نقل از یک منبع آگاه، جزئیاتی از مذاکرات فدراسیون عراق با اسکوچیچ را تشریح کرد.

این منبع خبری به ایرث نیوز گفت: از ابتدای بحرانی که برخی از ملی پوشان ایران علیه اسکوچیچ شدند و با انتشار شایعه اخراج او از تیم ملی ایران، یک واسطه با او مذاکره کرد. این واسطه به اسکوچیچ پیشنهاد داد تا سرمربی عراق بشود.

وی افزود: اسکوچیچ موافقت کرد که در صورت اخراج از تیم ایران، به تیم ملی عراق برود. واسطه به عدنان درجال رئیس فدراسیون فوتبال عراق مربی کُروات را پیشنهاد داد اما او بلافاصله مخالفت کرد زیرا به او اعتقاد نداشت.

این منبع خبری در عراق تاکید کرد: سرمربی کُروات بعد از اخراج رسمی از ایران با واسطه تماس گرفت و به او اعلام کرد که برای سرمربیگری تیم ملی عراق آماده است اما این موضوع قابل اجرا نبود چون خیلی دیر شده بود و فدراسیون عراق قبول نکرد. این خبر در سایر رسانه‌های عراقی هم بازتاب داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی